Zamknij

Uwaga na "pigging"! Ten okrutny trend randkowy jest coraz popularniejszy

16.10.2018 11:32

Nowy trend randkowy staje się coraz popularniejszy. Jednak lepiej na niego uważać - jest okrutny, a jego ofiarami najczęściej padają kobiety.

Para na nieudanej randce
fot. Shutterstock

Słyszeliście kiedyś o zjawisku, jakim jest "pigging"? To zjawisko, które okrzyknięte zostało właśnie najpopularniejszym trendem randkowym. Powinny na niego uważać szczególnie kobiety! O co chodzi?

Co to jest pigging

Pigging jest nie tylko najpopularniejszym ostatnio trendem randkowym, ale też najbardziej okrutnym! Pigging pochodzi od połączenia angielskich słów "świnia" i "wybór". O co więc chodzi?

To nic innego, jak celowy wybór mało atrakcyjnej i niepewnej siebie osoby na randkę. Wszystko po to, aby ją zaprosić na randkę, a następnie... się na niej nie pojawić!

Trend ten szczególnie przypadł do gustu mężczyznom. Najpierw wybierają oni z grupy najmniej atrakcyjną kobietę, przy tym "szarą myszkę" i próbują ją poderwać. Kiedy widzą, że jest zainteresowana, zapraszają ją na spotkanie, a później na nie nie przychodzą!

Zobacz także: Czym jest hiposeksualność? Ty też możesz ją mieć!

"Wystawione" kobiety często otrzymują w czasie oczekiwania na partnera smsa o treści: "To tylko pigging. To był tylko żart".

Jak można tak robić?!

 

Twój facet się tak zachowuje? To może oznaczać, że myśli o zakończeniu związku!