Zamknij

Co twój pocałunek mówi o twoim związku? Poznaj prawdę na temat waszej relacji!

07.07.2020 10:06
Pocałunki
fot. Shutterstock

Jest 6 sposobów całowania. Sprawdź, co wasz sposób mówi o waszej więzi!

Możemy całować się ze swoimi drugimi połówkami na wiele różnych sposobów. Jak się okazuje, to, w jaki sposób całujesz się z partnerem, wiele zdradza na temat waszej relacji. Sprawdź, co wasz sposób całowania mówi o waszej więzi. Odpowiedź może cię zaskoczyć!

Sposób całowania a związek

Który sposób całowania preferujecie ze swoim partnerem? Wybierz wasz ulubiony i przeczytaj poniższy opis.

Pocałunek z języczkiem

Ten rodzaj całowania to wyraz ogromnej namiętności, jaką darzycie się z partnerem. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek zahamowania. Czujecie się jednością.

Pojedynczy pocałunek w usta

Taki pocałunek partnera, który dodatkowo obejmuje dłońmi twoją twarz, świadczy o tym, że jest między wami silne uczucie.

Pocałunek z zaciśniętymi ustami

Ten rodzaj dawania sobie buzi nie napawa optymizmem. Prawdopodobnie są między wami problemy komunikacyjne, których nie potraficie rozwiązać. W waszej relacji brak szczerości.

Pocałunek w czoło lub w skroń

W ten sposób partner pokazuje, że otacza cię troską. Świadczy to o tym, że pragnie zapewnić ci bezpieczeństwo i spokój.

Pocałunek w policzek

Taki pocałunek oznacza, że osoba, która go daje, nas lubi. Jeżeli zaś w ten sposób całuje nas partner, to znak, że łączy was nie tylko miłość, ale też prawdziwa przyjaźń.

Pocałunek w szyję

Nie ma bardziej namiętnego pocałunku niż pocałunek w szyję. Osoba, która całuje nas w ten sposób, darzy nas głębokim uczuciem i pożądaniem.

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!