Zamknij

Kod 1437 podbija TikToka. Jeśli szukasz drugiej połówki, musisz wiedzieć, co oznacza

29.10.2021 09:37
Co oznacza kod 1437 na TikToku? Ma sporo wspólnego z uczuciami
fot. Shutterstock

Kod 1437 to tajemniczy szyfr, który możemy spotkać pod niektórymi filmikami na TikToku. Okazuje się, że ma sporo wspólnego ze związkami. Co oznacza?

"Kocham cię" to piękne słowa, które czasami bardzo trudno powiedzieć. Niektóre osoby są na tyle skryte, że nie potrafią wyrażać uczuć. Jeszcze inni boją się to robić ze strachu przed odrzuceniem i ośmieszeniem. Dotyczy to przede wszystkim ludzi młodych, ale również wśród starszych zdarzają się sytuacje, kiedy nie potrafimy wyrazić tego, co czujemy. Na szczęście są sposoby na bardziej tajemnicze ukazanie światu swoich uczuć. Na jeden z nich wpadli tiktokerzy. Ostatnio aplikację opanował bowiem pewien szyfr, który ma sporo wspólnego z miłością.

Zobacz także:  Skomentowała przystojniakowi post na TikToku, a on przeleciał do niej 1000 km. Dziś są parą

Co oznacza kod 1437 na TikToku?

W historii internetu mogliśmy spotkać się z różnymi skrótami i tajnymi kodami, które miały specjalne znaczenie. Najpierw wpisywaliśmy je na Gadu-Gadu. Później różne zaszyfrowane wiadomości podbijały Facebooka. Teraz większość z nich robi furorę na TikToku.

Ostatnio użytkownicy tej aplikacji mogli spotkać się z filmikami, pod którymi widnieje tajemniczy kod "1437". Portal papilot.pl postanowił rozszyfrować ten napis.

Okazuje się, że to zakodowana wiadomość, która oznacza "Kocham cię na zawsze". Cyfry odpowiadają bowiem liczbie każdej litery tego wyrażenia w języku angielskim.

I - 1 litera

Love - 4 litery

You - 3 litery

Forever - 7 liter

Zobacz także: Tiktokerka podzieliła się techniką, która wymusza zakochanie. To bardzo niebezpieczne

Kto wpisuje kod 1437 na TikToku?

Niech was nie zmyli to wyrażanie uczuć. Zazwyczaj bowiem kodu nie wpisują ludzie w szczęśliwych związkach, choć i tacy się zdarzają. Na ogół jednak tiktokerzy wyrażają w ten sposób swoje uczucia do byłego partnera. 

Często kodu używają także osoby, które skrycie podkochują się w kimś innym. Warto zatem być czujnym - zwłaszcza, jeżeli poszukujemy drugiej połówki. Ta wiadomość w zasadzie może być skierowana do każdego z nas.  

Zobacz także:  Dlaczego mężczyźni mówią "kocham Cię" rzadziej od kobiet? Psychologowie wymieniają kilka powodów

Źródło: papilot.pl