Zamknij

Ta jedna rzecz najbardziej podnieca kobiety podczas seksu. Wyniki badań mówią same za siebie

19.10.2020 11:24

Badacze postanowili sprawdzić, co najbardziej kręci nas w czasie zbliżenia z partnerem. Do tej jednej rzeczy przyznało się 76% badanych kobiet!

zakochana para
fot. Shutterstock

Trudno jest jednoznacznie powiedzieć, co najbardziej podnieca nas podczas seksu. Każda z nas może mieć swoje własne upodobania, które niekoniecznie pokrywają się z preferencjami innych kobiet. Jednak są pewne kwestie, które nas łączą. Badacze przedstawili wyniki badań, z których wynika, że najbardziej kręci nas szczególnie jedna rzecz. O czym mowa?

Co najbardziej kręci kobiety podczas seksu?

Magazyn "Journal of Sex & Martial Therapy" niedawno opublikował wyniki badań dotyczących tego, co najbardziej podnieca kobiety podczas seksu. Do swojego eksperymentu badacze zaprosili 1055 kobiet w różnym wieku (od 18 aż do 94 lat!). Uczestniczki badania odpowiedziały na pytanie dotyczące tego, co najczęściej doprowadza je do orgazmu.

Badacze przeanalizowali ich wypowiedzi i doszli do interesujących wniosków. Okazuje się, że najczęstszą odpowiedzią była stymulacja łechtaczki - twierdzi tak aż 76% kobiet. Z czego 40% badanych dodało, że to obowiązkowy czynnik prowadzący do osiągnięcia orgazmu, a 36% twierdzi, że ten rodzaj stymulacji nie jest konieczny do szczytowania, ale daje lepszą jakość i dodatkowe pobudzenie.

Co ciekawe, tylko 18% kobiet osiąga orgazm wyłącznie dzięki penetracji przez partnera. Wy też zaliczacie się d tej grupy?

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!