Zamknij

Te rzeczy faceci zawsze ukrywają na początku związku. Lepiej o nie nie pytaj

13.09.2022 15:32

Mężczyźni mają kilka rzeczy, którymi nie chcą się dzielić ze swoimi partnerkami - zwłaszcza na początku związku. Zobaczcie, o co chodzi.

Co mężczyźni ukrywają przez kobietami? Do tych rzeczy nie przyznają się na początku związku
fot. Shutterstock

Wydawać się może, że mężczyźni są bardziej bezpośredni niż kobiety. To panie bowiem z reguły martwią się, że powiedzą coś, co może odstraszyć ich potencjalnego partnera. Panowie jednak też mają kilka rzeczy, którymi nie chcą się dzielić z wybrankami swojego serca - zwłaszcza na początku związku. To jest dla nich niezwykle krępujące.

Zobacz także: Zastanawiasz się, czy on jest z tobą szczery? Poznaj 4 sekrety mężczyzn, które ukrywają najczęściej

Te rzeczy faceci zawsze ukrywają na początku związku

Kobiety lubią ciągnąć swoich partnerów za język. Czasami zadają im pytania odnośnie rzeczy, które mogą wprawić ich w zakłopotanie.

Panowie na początku związku nie chcą dzielić się z kobietami wszystkim. Portal self.com donosi, że wyjątkowo nie lubią opowiadać im o tych 5 rzeczach.

  1. Plany matrymonialne - mężczyzna nigdy nie powie od razu, jakie są jego oczekiwania w stosunku do związku. A już na pewno będzie ukrywał, jeżeli szybko się zaangażuje.
  2. Fobie - faceci nie lubią okazywać słabości, a lęki właśnie za takie uważają. Jeżeli zatem twój ukochany unika oglądania horrorów, nie zmuszaj go na siłę - być może się ich boi i nie chce się do tego przyznać.
  3. Ubraniowe słabości - każdy z nas ma w szafie ubranie, które już nie nadaje się do użytku, ale nie chcemy go wyrzucić. Mężczyzna będzie długo je ukrywał, dopóki nie zaufa, że kobieta nie będzie chciała zmusić go do pozbycia się tego elementu garderoby.
  4. Byłe dziewczyny - liczba eksukochanych lub partnerek seksualnych to coś, o czym gentlemani nie opowiadają. Być może kiedyś podzieli się tym w ramach ciekawostki, ale na początku związku na pewno nie będzie się na ten temat otwierał i może się zirytować, jeśli zaczniemy zadawać pytania. 
  5. Słabość - każdy z nas może mieć chwile zwątpienia i nie zawsze jest w stanie stawiać czoła wyzwaniom i przeciwnościom losu. Męski honor nie pozwala jednak pokazywać słabości. Warto więc starać się wspierać mężczyznę i być dla niego równorzędnym partnerem - wówczas będzie mu łatwiej.

Zobacz także: Ta kobieta jest doradcą małżeńskim. Dzięki temu wie, że tych 6 rzeczy nigdy nie powie mężowi

Co mężczyźni ukrywają przed kobietami?

Powyższe rzeczy są tymi, o których mężczyźni nie lubią mówić na początku związku. Są też jednak takie kwestie, których nie będą poruszać nigdy, bo po prostu wolą o tym nie mówić. Z pewnością należy do nich stan konta - zwłaszcza wtedy, gdy nie spełnia ich oczekiwań. To jednak nie wszystko.

Mężczyźni często mają też problemy z mówieniem o uczuciach. O wiele rzadziej okazują emocje niż kobiety. 

A jak jest w waszych relacjach? 

Zobacz także: Kłótnie są dobre dla związku? Ekspert nie zostawia wątpliwości

loader
Mieli romans z nianiami swoich dzieci. Jude Law nawet dwa razy
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: self.com