Zamknij

Co mężczyźni sądzą o seksie kobiet? Można się zdziwić!

21.09.2018 15:03
kobieta podczas seksu
fot. Shutterstock

Wyniki badań nie pozostawiają wątpliwości. 

Młode kobiety uprawiają seks średnio 22 razy w miesiącu. Co ciekawe, wcale nie wynika tak ze statystyk, ale z rozmów przeprowadzonych z mężczyznami. Okazuje się, że panowie znacznie przeceniają możliwości pań.

Mężczyźni o seksie kobiet

Ipsos badał dysproporcje pomiędzy spostrzeżeniami ludzi a rzeczywistością. Brytyjczykom zadano pytanie, jak oceniają aktywność seksualną płci pięknej. Wygląda na to, że badani nie mają pojęcia o życiu seksualnym kobiet.

Najbardziej wybujałą wyobraźnią obdarzeni są panowie poniżej 35. roku życia. Według nich kobiety między 18 a 29 rokiem życia kochają się średnio 33 razy w miesiącu. Mężczyźni, którzy skończyli 35 lat, byli ostrożniejsi w deklaracjach. Wybierali liczbę 14.

Co ciekawe, w szacunkach pomyliły się także panie, ale były nieco bliżej prawdy. Ich zdaniem kobiety uprawiają seks 12 razy w miesiącu

Jaka jest prawda? Jak podaje "The Independent", brytyjskie kobiety uprawiają seks średnio 5 razy miesięcznie, tak samo jak mężczyźni mieszkający na Wyspach. Skąd taka rozbieżność w ocenie i realiach? Zdaniem autora badania profesora Bobby'ego Duffy'ego dużą rolę odgrywają media, które kreują wizerunek wyzwolonych kobiet i stereotypy, które wpływają na panów.

A wy, jak często uprawiacie seks?

Zobacz także: O czym marzymy w łóżku? Wyróżniono 7 najpopularniejszych fantazji

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zagłosuj

Jak często uprawiasz seks?

Liczba głosów: