Zamknij

Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

16.07.2021 10:35

Księżna Diana nie zdążyła poznać wybranek serc swoich synów. Bliska jej osoba teraz zdradziła, co mogłaby sądzić o Kate i Meghan.

Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan?
fot. DAVID HARTLEY / Rex Features/East News

Książę William i książę Harry mają dziś własne rodziny. Od zawsze jednak podkreślają, jak ważna jest dla nich pamięć o ich zmarłej mamie. Księżna Diana miała doskonałe relacje ze swoimi synami. Z pewnością chciałaby dożyć ich ślubów oraz poznać całe grono wnucząt. Niestety nie było jej to dane. Możemy jedynie snuć domysły na temat tego, co Lady Di sądziłaby o swoich synowych. Teraz jedna z życzliwych jej osób z rodziny królewskiej zdradziła, co mama Williama i Harry'ego myślałaby o Kate i Meghan.

Zobacz także: Harry nie związałby się z Meghan, gdyby żyła Diana? Szokujące słowa biografa księżnej

Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan?

Książę William miał 15 lat, a Harry 13 lat w momencie śmierci ich mamy. Księżna Diana zmarła przedwcześnie i nie doczekała najważniejszych momentów w życiu swoich synów. 

Obaj chcieliby, żeby ich mama poznała ich wybranki oraz dzieci. Sami zapewne się zastanawiają, podobnie jak my, co Diana sądziłaby na temat obu pań. 

Księżna Kate i Meghan Markle to dwie zupełnie różne kobiety. Żona Williama dostosowała się do zasad panujących na dworze i rewelacyjnie wypełnia swoje obowiązki. Meghan nie wytrzymała życia w rodzinie królewskiej i pod tym względem jest bardziej podobna do księżnej Diany. 

Co Lady Di myślałaby na temat obu swoich synowych? Tą informacją podzieliła się była żona księcia Andrzeja, Sarah Ferguson, z którą Diana utrzymywała przyjacielskie relacje. 

Gdyby Diana siedziała ze mną teraz, wiem, że powiedziałaby: "Jestem dumna z moich chłopców i wspaniałych żon, które wybrali" - zdradziła Sarah w rozmowie z "People". 

Zdaniem księżnej Yorku Diana doceniałaby w Kate i Meghan to, że każda z nich ma swój głos. W dodatku byłaby zachwycona, że ma tak dużą rodzinę i rozpieszczałaby gromadkę wnucząt. 

Tak jak ja miałaby obsesję na punkcie swoich wnuków. Bo to właśnie kochała. Diana uwielbiała moje dziewczyny. Uwielbiała chłopców. To byłaby jej przystań. Jej niebo - dodała Sarah.

Jesteśmy przekonani, że Diana byłaby wspaniałą teściową i babcią. 

Zobacz także: Kate nie chce popełnić błędu Diany. Dzięki temu jej związek z Williamem jest szczęśliwy

Księżna Diana z synami

Śmierć księżnej Diany

Księżna Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu, w wyniku wypadku samochodowego. Miało to miejsce dokładnie rok po jej rozwodzie z księciem Karolem. To właśnie on jako pierwszy został poinformowany o śmierci byłej żony i musiał przekazać te smutne wieści ich synom.

Diana zmarła w wieku 36 lat. Jej pogrzeb odbył się 6 września 1997 roku w opactwie westminsterskim. W mediach do dziś można zobaczyć przejmujące zdjęcia, na których widać, jak pogrążeni w smutku synowie maszerowali za jej trumną u boku ojca. 

Zobacz także: Diana wiedziała, co zrobić, żeby uzyskać zgodę królowej na rozwód. Przewidziała reakcję rodziny

loader

Źródło: thesun.co.uk/people.com