Zamknij

Co kręci mężczyzn? Wskazali 5 gestów, które są bardziej ponętne niż seks

05.02.2021 12:13
Zakochana para patrzy sobie głęboko w oczy
fot. Shutterstock

Kobiety mają swoje sztuczki na to, żeby podkręcić atmosferę w związku. Panowie wskazują, jakie gesty kręcą ich bardziej niż seks.

Seks w związku jest rzeczą ważną, ale nie najważniejszą. Okazuje się, że równie ponętne mogą być pewne gesty, które są niezwykle istotne dla dobra relacji. Mężczyźni wskazali, co tak naprawdę kręci ich tak samo lub nawet bardziej niż sam seks. Są to czułe gesty, które w prawdziwym związku powinny być na porządku dziennym. I choć nam wydawać się mogą oczywistością, okazuje się, że panowie przykładają do nich naprawdę dużą wagę. Zobaczcie same, co takiego potrafi rozczulić naszych facetów. 

Zobacz także: Tą jedną rzeczą rozpalisz faceta do czerwoności! To też opcja dla nieśmiałych

Co kręci mężczyzn? Te gesty są bardziej ponętne niż seks

Choć wydawać się może, że panowie nie są romantyczni, w rzeczywistości przykładają dużą wagę do gestów i spojrzeń.

Portal Allwomenstalk.com przytoczył 5 rzeczy, które kręcą mężczyzn bardziej niż seks.

1. Namiętny pocałunek

Nic tak nie podgrzewa atmosfery pomiędzy partnerami jak pocałunek. Mężczyźni uwielbiają, gdy my go inicjujemy, zwłaszcza gdy robimy to bez powodu. Jest to oznaką więzi, która wywiązała się między wami i znaczy dla niego o wiele więcej niż seks.

2. Czułe spojrzenie

Niektóre damskie spojrzenia potrafią sprawić, że facetom miękną nogi w kolanach. Zwłaszcza, gdy spoglądamy na nich z czułością. To właśnie nasz wzrok jest w stanie sprawić, że nie będą potrafili nam się oprzeć w żadnej sytuacji. 

Zobacz także: Wspólny trening może wzmocnić związek. Zobaczcie, jaki ma wpływ na waszą relację

3. Uśmiech

Wielu mężczyzn uśmiech wskazuje jako jedną z rzeczy, które najbardziej przyciągają ich do kobiet. Z resztą nie oszukujmy się - śmiech jest zaraźliwy. Dlatego też nie sposób nie zwrócić nim czyjejś uwagi. I nie urzec uśmiechem drugiej osoby. 

4. Przytulanie się na kanapie

Codzienność może być nużąca. Jeżeli jednak łączy was prawdziwe uczucie, zawsze będziecie doceniać miłe chwile spędzone razem. A te najpiękniejsze to właśnie przytulanie się do siebie na kanapie. Mężczyźni uwielbiają, gdy tak po prostu mogą wziąć nas w swoje ramiona. 

5. Złapanie za rękę

Dotyk potrafi zdziałać cuda. Niespodziewane złapanie za rękę może zatem przysporzyć go o szybsze bicie serca i ekscytację. Nawet wtedy, gdy jesteście razem już od wielu lat. To nic nie kosztuje, a sprawi radość wam obojgu. 

Zobacz także: Odczuwasz spadek libido? Te 4 rzeczy pomogą ci je podnieść

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!