Zamknij

Właśnie to robią faceci, gdy myślą, że nie patrzymy. Nigdy się do tego nie przyznają!

05.11.2020 14:13

Czasami mężczyźni wstydzą nam się przyznać do pewnych czynności. Dlatego też te 3 rzeczy zdarza im się robić, gdy myślą, że tego nie widzimy.

Przystojny mężczyzna siedzi na kanapie z telefonem w ręku
fot. Shutterstock

Bycie w związku wymaga od dwóch stron wypracowania pewnych nowych nawyków. Zwłaszcza gdy z kimś zamieszkamy i nie możemy już zachowywać się tak swobodnie jak do tej pory. Okazuje się, że mężczyźni mają pewne swoje przyzwyczajenia, do których wstydzą się nam przyznać. Trudno im jednak z tego zrezygnować, dlatego... będą je robić za naszymi plecami! A dokładnie wtedy, gdy będzie im się wydawać, że tego nie widzimy. Portal Cosmopolitan.com wyróżnia 3 rzeczy, które faceci robią za naszymi plecami, a my doskonale zdajemy sobie z nich sprawę!

Zobacz także: 5 rzeczy, które sprawiają, że każdy mężczyzna jest seksowny

Co faceci robią za naszymi plecami? Do tego nigdy się nie przyznają

Musimy przyznać, że niektóre z tych zachowań są urocze. A już na pewno czarujące jest to, że faceci naprawdę myślą, że my nie wiemy, kiedy to robią. 

Drodzy panowie, musimy was zmartwić, zazwyczaj zdajemy sobie z nich sprawę. A wy nie musicie się tego wstydzić! Kochamy was takich, jakimi jesteście.

Oto 3 rzeczy, które faceci robią, gdy myślą, że nie widzimy.

1. Kontrolowanie wyglądu

Mężczyznom wydaje się, że dbanie o siebie i swój wizerunek jest mało męskie. Nie oznacza to jednak, że nie zależy im na dobrym wyglądzie. Lubią obserwować swoją dobrze ułożoną fryzurę lub rosnące mięśnie, są z tego dumni, ale wstydzą się do tego przyznać. I choć naszym zdaniem nie ma w tym nic złego, nigdy nie będzie przeglądał się w lustrze w twojej obecności. 

2. Objadanie się

Kojarzycie stereotyp faceta z amerykańskiego sitcomu lub kreskówki? Leniwy, z dużym brzuchem, siedzący przed telewizorem z piwem i chipsami. I choć z reguły panowie nie pozwalają sobie na coś takiego zbyt często, od czasu do czasu lubią się "poobjadać", nie zważając na zasady etykiety. I na pewno nie będą chcieli tego robić na twoich oczach. Tylko, jak to zrobić, skoro ze sobą mieszkacie? 

3. Dobieranie się do ukochanej

To nasz ulubiony numer! Niby nic, zwykły wieczór, oglądacie wasz ulubiony serial, a jego dłonie (niby przypadkowo) wędrują po waszym ciele w górę lub w dół. A co najlepsze, oni naprawdę myślą, że my tego nie zauważymy. No urocze! 

Zobacz także: 4 kobiece nawyki, które brzydzą mężczyzn. Sprawdź, czy ty też je masz!

loader

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!