Zamknij

Co data pierwszego spotkania mówi o związku? Poznaj wasz horoskop miłosny!

27.04.2020 11:48
para
fot. Shutterstock

Z gwiazd można wiele wyczytać nie tylko na temat nas samych, a także na temat naszych związków miłosnych. Zastanawialiście się kiedyś, jakie sekret dotyczące waszej relacji zdradzają gwiazdy? Poniżej znajdziecie odpowiedź!

Nie tylko każde z nas ma swój znak zodiaku, ale także każdy związek. Zodiakalny znak waszej relacji zależy od daty waszego pierwszego spotkania. Przypomnij sobie, kiedy pierwszy raz się spotkaliście i dopasuj tę datę do waszego znaku, a następnie przeczytaj, co o waszej relacji mówią gwiazdy.

Baran - pierwsza randka: 21 marca - 19 kwietnia

Związki spod znaku Barana nie należą do tych spokojnych. Charakteryzuje je ciągła walka o to, kto ma rację. Zamiast wiecznie się spierać spróbujcie pójść na kompromis i przestać ze sobą konkurować. Gdy dojdziecie do porozumienia, poczujecie prawdziwą więź.

Byk - pierwsza randka: 20 kwietnia - 20 maja

Związki spod znaku Byka za bardzo skupione są na sprawach materialnych. Przez to nie dostrzegacie potencjału w waszej relacji i przestajecie skupiać się na jej rozwoju. Zajmijcie się budowaniem waszych więzi i planowaniem wspólnej przyszłości.

Bliźnięta - pierwsza randka: 21 maja - 20 czerwca

Wasza relacja jest powierzchowna. Mimo że mówicie sobie wiele czułych słów, nie przekładają się ona na wasze czyny. Zbyt dużą wagę przywiązujecie do cielesności. Seks jest ważny, ale warto poznać się głębiej, by stworzyć trwałą więź.

Rak - pierwsza randka: 21 czerwca - 22 lipca

Wasz związek jest niezwykle emocjonalny. Oboje jesteście bardzo rodzinni i wasza relacja ma mocne fundamenty. Wspólnie planujecie przyszłość i oboje jesteście zaangażowani. Być może będzie to miłość do grobowej deski...

Lew - pierwsza randka: 23 lipca - 22 sierpnia

Wasz związek wywołuje spore emocje w towarzystwie. Jesteście przykładem dla wielu osób. Mimo że na zewnątrz wydajecie się idealną parą, to jednak często są między wami nieporozumienia. Macie tendencje do zamiatania pod dywan niewygodnych tajemnic.

Panna - pierwsza randka: 23 sierpnia - 22 września

W waszym związku panuje harmonia. W kryzysowych sytuacjach staracie się iść na kompromis, jesteście dla siebie wsparciem i nie widzicie życia poza sobą. Jedynym waszym problemem jest zazdrość o drugiego partnera. Z tego powodu często dochodzi w waszym związku do kłótni.

Waga - pierwsza randka: 23 września - 22 października

W waszym związku wszystko może się zdarzyć. Jednego dnia wydaje się, że jesteście dla siebie stworzeni, innego dochodzi między wami do kryzysowych sytuacji. Postarajcie się uspokoić swoje emocje i spojrzeć na tę relację z innej perspektywy. 

Skorpion - pierwsza randka: 23 października - 21 listopada

Nie ma się co oszukiwać, w waszym związku seks gra niezwykle istotną rolę. Za pomocą cielesnych uniesień rozładowujecie swoje frustracje, ale w pewnym momencie to może już nie wystarczyć. Postarajcie się w końcu szczerze ze sobą porozmawiać na temat tego, co was trapi i zakończcie spory.

Strzelec - pierwsza randka: 22 listopada - 21 grudnia

Jesteście inspirującą parą. Nigdy się ze sobą nie nudzicie, lubicie spędzać czas w niekonwencjonalny sposób. Jesteście dla siebie ogromnym wsparciem i doskonale czujecie się w swoim towarzystwie. Nie porównujecie się do innych i jesteście zgodni. Związkowy ideał!

Koziorożec - pierwsza randka: 22 grudnia - 19 stycznia

Wasz związek jest w nieustannym rozwoju. Oboje się motywujecie do działania, dzięki czemu z czasem wasza więź staje się coraz silniejsza. Jeżeli któremuś z was powinie się noga, drugie od razu stara się mu pomóc. Niestety czasami zdarza się wam ze sobą rywalizować. Postarajcie się nad tym zapanować, by uniknąć niepotrzebnych kłótni.

Wodnik - pierwsza randka: 20 stycznia - 18 lutego

Jesteście dla siebie jak najlepsi kumple. Widać w waszym związku świeżość i oddanie. Uwielbiacie spędzać czas w gronie znajomych, podróżować i dobrze się bawić. Nie rozstajecie się nawet na krok. Niestety macie trudności w mówieniu o swoich emocjach. Przez to wasz związek wydaje się powierzchowny.

Ryby - Pierwsza randka: 19 lutego - 20 marca

Lubicie się zaskakiwać i nigdy nie nudzicie się w swoim towarzystwie. Ponadto rozumiecie się bez słów. Jednak w chwilach kryzysu trudno wam dojść do porozumienia. Zdarzają się między wami ciche dni, bo żadne z was nie chce przyznać się do winy. Czasem lepiej otwarcie porozmawiać o swoich uczuciach zamiast się obrażać.

Te serialowe związki tak przypadły nam do gustu, że chcielibyśmy, aby były prawdziwe! Zobaczcie, które szczególnie mamy na myśli.