Zamknij

Byli ze sobą 3 lata i doczekali się syna. Okazało się, że partner cały czas ją oszukiwał

09.08.2022 11:19

Nigdy nie możemy być pewni drugiej osoby. Przekonała się o tym ta kobieta. Przez 3 lata żyła z facetem, o którym - jak się okazało - niewiele wiedziała.

Byli razem 3 lata, mieli syna, a on ją oszukał. Wyłudził od niej pół miliona
fot. Shutterstock

Wydawać się może, że po kilku latach związku znamy już naszego partnera na wylot. Powinniśmy wiedzieć, jaki dokładnie jest i czy nie ma przed nami żadnych tajemnic. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Życie bywa bowiem pełne niespodzianek. Ta kobieta boleśnie się o tym przekonała. Dowiedziała się, że mężczyzna, z którym spędziła trzy lata i z którym ma dziecko, okazał się... zwykłym oszustem. 

Zobacz także: Została oszukana przez męża. 10 miesięcy po ślubie dowiedziała się, że jest... kobietą

Byli razem 3 lata i mieli syna. Partner ją oszukiwał

Portal metro.co.uk przytoczył życiorys Chrissy Handy, która niedawno wydała książkę pt. "Seduced by a sociopath". Kobieta opisała w niej mrożącą krew w żyłach historię, która jej się przydarzyła. 

Chrissy była rozwiedzioną matką trójki dzieci, gdy poznała mężczyznę o imieniu Alexander. Przedstawił się jej jako nieślubny syn multimilionera. Miał też zdobyć wykształcenie w Eton College i Oksfordzie oraz pracować w finansach. Chrissy straciła dla niego głowę. Byli parą przez 3 lata, a nawet doczekali się syna.

Kobieta zaufała Alexandrowi do tego stopnia, że przekazała mu 100 tys. funtów na kurs biznesowy, 150 tys. na szwajcarski fundusz inwestycyjny oraz 50 tys. na zapłacenie podatków. Pokryła także jego opłaty związane z nauką w London Business School. Ostatecznie jednak wszystko to, o czym ją zapewniał, okazało się być jednym wielkim kłamstwem. 

Pewnego dnia z Chrissy skontaktowała się jej szwagierka, Anna. Zapytała, czy kobieta jest związana finansowo ze swoim partnerem. 

Zanim zdążyłam odpowiedzieć, moja szwagierka, Anna, powiedziała mi, że Alexander jest seryjnym oszustem, który oszukał Włoszkę o imieniu Barbara, a nawet oszukał swojego brata Masona  - powiedziała Chrissy.

Wówczas wszystko stało się jasne. 

Zobacz także: Poszła na randkę. Gdy doszło do płacenia rachunku, była zażenowana postawą mężczyzny

Została oszukana przez ukochanego. Wyłudził od niej pół miliona

Chrissy wpadła w panikę i na początku nie mogła uwierzyć, że mężczyzna, z którym spędziła kilka lat swojego życia, jest oszustem. W dodatku, gdy się z nim skonfrontowała, Alexander wszystkiemu zaprzeczył. Zapewnił ją też, że jej pieniądze są bezpieczne. 

Czy naprawdę sądzisz, że mógłbym okłamać w tej sprawie matkę mojego syna? Nie wiem, dlaczego Anna się tak zachowuje, być może jest zazdrosna - miał wówczas powiedzieć. 

Gdy jednak za jakiś czas znów poprosiła, żeby zwrócił jej pieniądze, ten stał się agresywny. 

Od**erdol się s**o - miał powiedzieć, po czym zatrzasnął jej drzwi przed nosem. 

Potem okazało się, że podczas związku z Chrissy Alexander był z 20 różnymi kobietami. Ostatecznie został ujęty przez policję i skazany. 

Zobacz także: Zarabiasz więcej niż twój partner? To wpływa na wasze doznania w łóżku

loader
Angelina Jolie w złotej sukni i Brad Pitt w smokingu i muszce na czerwonym dywanie przed galą rozdania Oscarów
10 Zobacz galerię
fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Źródło: metro.co.uk