Zamknij

Była na wakacjach, gdy dowiedziała się, że facet ją zdradził. Postanowiła się zemścić

24.05.2022 11:36

Wakacje tej kobiety popsuła wiadomość o zdradzie jej faceta. Nie zamierzała rozpaczać. Postanowiła się zemścić na oszukującym ją partnerze. Zobacz, co zrobiła. 

Była na wakacjach, gdy dowiedziała się, że facet ją zdradził. Postanowiła się zemścić
fot. Shutterstock

Nie bez powodu mówi się, że zdradzonej kobiety należy się bać. Wówczas budzi się w niej bowiem żądza zemsty. Tak było w przypadku 33-latki, która przyłapała ukochanego na zdradzie z koleżanką z pracy. Długo nie czekała z odegraniem się na oszukującym ją partnerze. Podobnie jest w tym przypadku. Kobieta dowiedziała się, że facet ją zdradził. Co gorsza, informacja dotarła do niej, gdy byli na wspólnych wakacjach w Egipcie. Długo nie zastanawiała się nad zemstą - postanowiła działać od razu i upokorzyła zdrajcę. 

Zobacz także: Narzeczony zdradził ją z najlepszą przyjaciółką. Postanowiła się zemścić

Była na wakacjach, gdy dowiedziała się, że facet ją zdradził

Portal thesun.co.uk opowiedział historię Grace Mclean, która jest wściekła na zdradzającego ją faceta. O jego niewierności dowiedziała się, gdy byli na wakacjach w Egipcie.

Tuż przed wspólnym urlopem mężczyzna wyjechał na wakacje ze swoimi kolegami. Panowie imprezowali na Ibizie i właśnie tam miało dojść do zdrady. 

Gdy para znalazła się w Egipcie, nic nie zapowiadało, że cokolwiek może popsuć im sielankę. Do momentu, gdy Grace otrzymała telefon od tajemniczej kobiety. To właśnie z nią zdradził ją ukochany. 

Byłam wściekła. Chciałam, żeby się wkurzył - mówi Grace.

Tym samym błyskawicznie ułożyła w głowie plan zemsty. 

Zobacz także: W koszu na pranie znalazła dowód zdrady partnera. "Chciała zostawić ci wskazówkę"

Dowiedziała się, że facet ją zdradził. Postanowiła się zemścić

Grace chciała, żeby jej facet poczuł takie samo upokorzenie jak ona. Właśnie dlatego zdecydowała się wrzucić jego rzeczy do basenu - przy innych mieszkańcach hotelu. 

Pomyślałam, że zrobienie ze mnie głupka nie może ujść mu na sucho - dodaje Grace. 

Jak zdecydowała, tak zrobiła. Zemsta była słodka, ale i tak nie poprawiła jej nastroju. Grace twierdzi, że były to najgorsze wakacje w jej życiu. Trudno się jej dziwić.

Zobacz także: Ten trik pomoże ci sprawdzić, czy twój partner cię zdradza. Sposób z TikToka jest hitem sieci

loader
Mieli romans z nianiami swoich dzieci. Jude Law nawet dwa razy
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: thesun.co.uk