Zamknij
Burzliwe związki gwiazd: rozstawali się i wracali do siebie wiele razy
  • Pamela Anderson i Tommy Lee Pamela Anderson i Tommy Lee
  • Selena Gomez i Justin Bieber Selena Gomez i Justin Bieber
  • Rihanna i Chris Brown Rihanna i Chris Brown
  • 8 Zobacz
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Niektóre znane pary wielokrotnie się rozstawały, żeby potem do siebie wrócić. Te związki były naprawdę burzliwe. Komu udało się przetrwać kryzys?

Czasami trzeba się rozejść, żeby dowiedzieć się, jak bardzo tęsknimy za drugą połówką. Są takie gwiazdy, które rozstały się i do siebie wróciły po jakimś czasie. Są jednak też takie znane osoby, których związki były naprawdę burzliwe. Kilkukrotnie rozstawali się, żeby potem ponownie być razem. Niektóre z tych relacji nie przetrwały do dziś, inne jednak okazały się strzałem w dziesiątkę i te pary aktualnie tworzą zgrane duety. Sami zobaczcie, komu to rozstawanie się wyszło na dobre, a kto przypłacił je ostatecznym rozejściem.

Burzliwe związki gwiazd: rozstawali się i wracali do siebie wiele razy

Niektóre pary to prawdziwi rekordziści w rozstaniach. Gigi Hadid i Zayn Malik np. rozstawali się kilka razy, po czym ostatecznie do siebie wrócili. Do dziś są razem i doczekali się nawet swojego pierwszego dziecka.

Przez to samo przechodzili Jessica Biel oraz Justin Timberlake. Para rozstawała się kilkukrotnie, aż ostatecznie wzięła ślub w 2012 roku. Do dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. 

Podobną historię mamy w naszym polskim show-biznesie. Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc dwa razy do siebie wracali. Ostatecznie udało im się pokonać kryzysy. W minionym roku wzięli ślub i powitali na świecie synka. 

Nie wszystkim jednak udało się odbudować związek po wielu rozstaniach. Do grona szczęściarzy z pewnością nie należą Miley Cyrus i Liam Hemsworth. Choć ta para nawet wzięła spontaniczny ślub, ostatecznie ich relacja zakończyła się rozwodem.

Selena Gomez i Justin Bieber byli parą, którą uwielbiali ludzie na całym świecie. Niestety ich związek też już od dawna należy do przeszłości. Również Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra przez wiele lat pozostawali w burzliwym związku. Rozstawali się i wracali do siebie, po czym ostatecznie zdecydowali się pozostać przyjaciółmi. 

Zobaczcie w galerii, jakie jeszcze pary wielokrotnie się rozstawały i do siebie wracały. 

Zobacz także: Tymi zerwaniami żyli wszyscy. Oto najgłośniejsze rozstania gwiazd w ostatnich latach

loader