Zamknij

"Breadcrumbing" to nowy niebezpieczny trend w randkowaniu. Na czym polega?

06.10.2020 10:33

Jeśli często randkujesz, być może na własnej skórze przekonałaś się, czym jest to zjawisko.

randka
fot. Shutterstock

Wciąż dowiadujemy się o kolejnych niebezpiecznych zjawiskach w randkowaniu, które mogą odcisnąć piętno na naszej psychice. Ostatnio mówi się o kolejnym niepokojącym trendzie - "breadcrumbingu". Poznajcie szczegóły.

"Breadcrumbing" - niebezpieczne zjawisko w randkowaniu

Wraz ze wzrostem popularności mediów społecznościowych i aplikacji randkowych w ekstremalnie szybkim tempie mnożą się kolejne niebezpieczne zjawiska w randkowaniu. Do tej pory mówiło się m.in. o efekcie zombie, orbitingu i cloakingu, a teraz do tej listy należy dopisać kolejny trend - "breadcrumbing".

"Breadcrumbing" to inaczej dawanie fałszywych znaków świadczących o tym, że myślimy o drugiej osobie bez dawania jej konkretnych sygnałów świadczących o tym, czy nam na niej zależy.

Jeśli np. zdarzyło ci się, że zaproponowałaś spotkanie facetowi, a on wyraził chęć, ale nie podał dokładnego terminu, bo twierdzi, że ostatnio jest bardzo zajęty, to już wtedy powinna zapalić ci w głowie się czerwona lampka. Zamiast dalej brnąć w tę relację, odpuść. Takie "rzucanie okruchów" przez mężczyznę z pewnością nie wróży waszej relacji niczego dobrego.

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!