Zamknij

"Better Than Revenge" to nowy trend na TikToku. Te kobiety mszczą się na swoich byłych

14.04.2021 15:24
Atrakcyjna kobieta odwraca się na widok swojego byłego partnera
fot. Shutterstock

Zemsta najlepiej smakuje na zimno. Przekonały się o tym użytkowniczki TikToka, które przy pomocy aplikacji odgrywają się na swoich byłych.

Nie jest łatwo poradzić sobie z rozstaniem. Zwłaszcza gdy jesteśmy ofiarami zdrady. Wówczas często zastanawiamy się, co zrobić, żeby odegrać się na swoim byłym partnerze. Pomocny w tym może okazać się TikTok. To właśnie w tej aplikacji popularny stał się trend, który polega właśnie na zemście na byłych partnerach. Nosi nazwę "Better Than Revenge", która pochodzi od utworu Taylor Swift o tym samym tytule. Sami zobaczcie, co takiego robią użytkowniczki TikToka, żeby odegrać się na swoich byłych partnerach.

Zobacz także: Z jakiego powodu facet decyduje się na zdradę? Oto 6 głównych przyczyn skoku w bok

"Better Than Revenge": związkowy trend na TikToku. Na czym polega?

"Lepsze niż zemsta" - tak brzmi tłumaczenie hashtagu, który zyskuje na popularności w aplikacji TikTok. Dlaczego cieszy się takim zainteresowaniem?

Pod tym hashtagiem znaleźć możemy filmiki, w których kobiety pokazują swoje nagrania i fotografie z byłymi ukochanymi. Następnie pojawiają się podobne materiały z kobietami, z którymi partnerzy je zdradzili. 

Wszystko zaczęło się od utworu Taylor Swift, w którym wokalistka opowiedziała swoją historię. Teraz tiktokerki zdecydowały się odegrać na byłych partnerach.

To jednak nie wszystko. Niektóre tiktokerki postanowiły także przyłączyć się do tej "zabawy", żartując nieco z niej. Tym samym publikują nagrania z ukochanymi, a jako kość niezgody wskazują np. psa lub golarkę do włosów.

Sami zobaczcie, na jakie pomysły wpadły użytkowniczki TikToka. 

Zobacz także: Tych rzeczy nigdy nie rób po rozstaniu. Chyba że chcesz być histerycznym ex

"Better Than Revenge" - utwór Taylor Swift

Utwór "Better Than Revenge" pochodzi z płyty "Speak Now", którą wokalistka wydała w 2010 roku. Według zagranicznych mediów artystka śpiewa w nim o Joe Jonasie, który aktualnie jest mężem Sophie Turner.

Para spotykała się w lecie 2008 roku. Niedługo potem Jonas Brothers wydali utwór, w którym Joe miał śpiewać o tym, że jego kolejna dziewczyna jest lepsza od Taylor. I właśnie na ten atak Swift odpowiada utworem "Better Than Revenge". 

Zobacz także: Znane kobiety, które są wyższe od partnerów. Niektóre z tych związków to już przeszłość

Zdrada bywa okrutna i trudno ją wybaczyć. Okazuje się, że może się przytrafić nawet w najlepszych związkach.