Zamknij

7 rzeczy, które sprawią, że zdobędziesz każdego! Warto zacząć je stosować

23.06.2020 12:03
Młoda, długowłosa, pewna siebie kobieta roześmiana na tle zachodzącego nad ulicą słońca
fot. Shutterstock

7 cech osób, które są w stanie zdobyć każdego. Wystarczy wprowadzić je w życie.

Wielu z nas w pewnym momencie swojego życia staje przed pytaniem, jak kogoś zdobyć. Okazuje się, że niektórzy rodzą się z umiejętnością przyciągania innych jak magnes, a inni muszą to w sobie wyrobić. Zdaniem psychologów istnieją cechy osób, które są w stanie zdobyć każdego. Na całe szczęście dla nas, każdej z tych cech możemy się wyuczyć. Dzięki wprowadzeniu ich w życie będziesz w stanie zdobyć kogo tylko chcesz, ale również po prostu będziemy o wiele szczęśliwsi.

Zobacz także: Jak uwieść mężczyznę? Wszystko zależy od jego znaku zodiaku

7 rzeczy, które sprawią, że zdobędziesz każdego! Te osoby przyciągają

Portal YourTango przygotował listę cech osób, które są w stanie przyciągnąć niemal każdego. A my jesteśmy przekonani, że wprowadzenie ich do życia sprawia, że stajemy się też szczęśliwsi i zyskujemy ogromne pokłady pewności siebie. Zobaczcie sami, jakie to cechy!

1. Lubisz siebie

Żeby ktoś nas polubił, przede wszystkim my musimy lubić samych siebie. To tak jak z szacunkiem. Jeżeli sami nie będziemy się szanować, nie możemy tego oczekiwać od innych. Jeżeli będziesz osobą świadomą swoich cech i zaakceptujesz je, łącznie ze wszystkimi wadami, inni także zdecydują się do ciebie zbliżyć. 

2. Jesteś samowystarczalny

Nikt nie lubi, gdy druga osoba jest dla niego ciężarem. Dlatego, jeżeli partner musi cię we wszystkim wyręczać, przy pierwszej okazji ucieknie, gdzie pieprz rośnie. Daj się poznać jako osoba samowystarczalna, która w większości przypadków nie potrzebuje pomocy, wówczas zdobędziesz kogo tylko chcesz.

3. Nikt nie musi cię dopełniać

Zdrowy związek tworzą osoby, które pomimo tego, że są razem, nadal pozostają indywidualnościami. Nie musisz lubić tego samego zespołu, co on, żeby wasz związek był idealny. Ważne, żebyście na jednej planecie, którą razem tworzycie, byli pojedynczymi jednostkami, które się wzajemnie uzupełniają. 

4. Żyjesz chwilą

Nie od dziś mówi się, że nieszczęśliwy człowiek żyje wspomnieniami. I coś w tym jest. Nieustanne myślenie o przeszłości lub zbytnie wybieganie w przyszłość to nie jest dobry pomysł na szczęście i zdobycie kogoś. Żeby to zrobić musisz żyć chwilą i być tu i teraz. Inaczej możesz przegapić życiową szansę. 

5. Jesteś wdzięczny nawet za drobnostki

Wiele kobiet oczekuje, że spotkają księcia na białym koniu, który będzie im przynosił gwiazdki z nieba. A nie w tym rzecz. Żeby kogoś przyciągnąć musisz być wdzięczna za każdą rzecz, którą dostajesz i to nie materialną - przede wszystkim za uczucie, którym darzy cię druga osoba. 

6. Dbasz o siebie

Nie oszukujmy się - wygląd jest ważny. Udowodnione jest bowiem, że liczy się pierwsze wrażenie, a jak je wywrzeć, jeżeli nie przez dobry wygląd? I nie chodzi o to, żebyś była blondyną z długimi nogami. Każda z nas jest piękna, wystarczy trochę o siebie zadbać. Odrobina chęci i powalisz każdego na kolana. 

7. Umiesz słuchać

Nikt nie lubi być zagłuszany. Mówienie wyłącznie o sobie i nie słuchanie innych każdego odstraszy. Dlatego, jeżeli chcesz kogoś zdobyć, przede wszystkim słuchaj. Daj mu opowiedzieć o sobie, a potem zdobyte informacje będziesz mógł wykorzystać, chcąc zrobić na nim wrażenie. 

Zobacz także: 10 dowodów na to, że jemu już na tobie nie zależy. Czas zakończyć ten związek

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!