Zamknij

7 rzeczy, które mężczyźni uważają za atrakcyjne u kobiet, ale nigdy o tym nie mówią

25.06.2020 10:46
Atrakcyjna para czule przytulona do siebie czołami wieczorem na mieści
fot. Shutterstock

Mężczyźni uwielbiają te rzeczy w kobietach! Nigdy się jednak do tego nie przyznają.

Panowie bywają... wstydliwi. Często też o wiele trudniej jest im mówić o emocjach, niż paniom. I choć są elementy, które im się podobają w kobietach oczywiste dla nas, są też takie rzeczy, o których nigdy nam nie powiedzą. Okazuje się bowiem, że są takie elementy damskiego wyglądu i zachowania, które podświadomie im się podobają i na nich działają, a nie zdają sobie z tego zupełnie sprawy! Dlatego też nie mogą nam o tym powiedzieć. Zobaczcie sami, co to takiego!

Zobacz także: Ten typ kobiecej sylwetki najbardziej przyciąga mężczyzn. Poznajcie wyniki badań!

7 rzeczy atrakcyjnych u kobiet zdaniem mężczyzn. Nigdy o tym nie mówią

Są takie rzeczy, z których warto zdać sobie sprawę, jeżeli chcesz zdobyć mężczyznę. Portal "YourTango" przedstawił elementy wyglądu, które działają na niego pociągająco.

1. Figura klepsydry

To właśnie idealna figura zdaniem mężczyzn. Chudziutka talia i szersze biodra wydają się im seksowne i ponętne. Niewiele kobiet, zwłaszcza w Europie, może jednak pochwalić się taką sylwetką. Nie ma jednak tego złego, bowiem są elementy garderoby, które pozwalają nam nieco uwypuklić odpowiednie elementy ciała. 

2. Symetryczna twarz

Faceci nie lubią kobiet, które mają "nierówną twarz". O wiele bardziej podobają im się panie o idealnych brwiach, doskonale ułożonych po obu stronach włosach i perfekcyjnym makijażu, który podkreśla symetrię. 

3. Długie warkocze

Nie od dziś wiadomo, że warkocze działają na panów. Przecież już nawet mali chłopcy ciągną swoje sympatie za warkocze właśnie. Im jesteśmy starsi, tym budzą one więcej skojarzeń, ale jedno jest pewne - choć wyglądasz w nich młodziej, na mężczyzn to działa!

4. Czerwony kolor

Czerwony kolor jest kolorem ponętnym, nic więc dziwnego, że działa na facetów. Czerwone usta, czerwone paznokcie, czerwona sukienka - jeżeli chcesz zdobyć wymarzonego mężczyznę, koniecznie postaw na ten kolor. 

5. Zapach

To właśnie zapach potrafi przyciągnąć najbardziej. W końcu zmysł węchu jest dość wyczulony i może budzić nasze pozytywne skojarzenia. Dlatego też warto zadbać o piękny zapach, który mu się spodoba. 

6. Piękne oczy

Oczywiście każdemu mężczyźnie podoba się inny kolor oczu najbardziej. Jedni wolą ciemnookie kobiety, podczas gdy inni gustują przede wszystkim w niebieskookich. Jest jednak udowodnione, że liczy się też kształt. Ponoć panie o oczach w kształcie migdałów najbardziej przyciągają mężczyzn. 

7. Ton głosu

Odpowiedni intonacja, a także modulowanie głosu, może być przydatne nie tylko w pracy speakera, ale również w... randkowaniu! Okazuje się bowiem, że mężczyźni zwracają na to uwagę. Co ciekawe, to kobiety o wyższym tonie głosu bardziej przyciągają facetów. 

Zobacz także: Faceci wskazali cechy idealnej żony! Trzeba przyznać, że mają wymagania

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!