Zamknij

6 rzeczy, które kręcą facetów, a kobiety uważają je za nieatrakcyjne

Martyna Wojciechowska
14.05.2018 11:18
Związek
fot. Shutterstock

Wyniki sondy wprawiają nas w osłupienie.

Wydaje ci się, że znasz facetów na wylot? Po zapoznaniu się z najnowszymi wynikami możesz być zaskoczona. Portal Redddit przeprowadził niedawno sondę, w której panowie mieli za zadanie zaznaczyć, jakie zachowania kobiet (nie związane z seksem) są dla nich pociągające.

Zobacz także: Jak długo powinien trwać idealny seks? Naukowcy spieszą z odpowiedzią

Co kręci mężczyzn?

Jest kilka  rzeczy, których unikamy w towarzystwie swoich ukochanych, bo wydają nam się nieseksowne. Najwyższy czas przyjrzeć się im z bliska i poznać prawdę. Takich odpowiedzi mężczyzn się nie spodziewałyśmy.

1. Włosy w nieładzie

Przed każdą randką dbasz o to, aby twoje włosy były idealnie ułożone? To błąd. Większość ankietowanych twierdzi, że kobieta w lekko rozczochranych włosach wygląda bardzo atrakcyjnie. Najwyższy czas odłożyć grzebień i lakier do włosów na bok.

2. Skarpetki do kostki

Skarpetki to według nas jedna z najbardziej aseksualnych części garderoby. Okazuje się jednak, że panowie mają na ich temat zupełnie inne zdanie. Co wy na to?

3. Ziewanie

Ziewanie powszechnie kojarzy się z nudą, zmęczeniem i brakiem zainteresowania. Ale facetom zupełnie to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - ich to kręci.

4. Czapka z daszkiem

Mężczyźni szaleją na punkcie tego niepozornego nakrycia głowy. Czapka z daszkiem sprawia, że w oczach facetów wyglądamy naprawdę sexy. Czas rozstać się z kapeluszami na dobre!

5. Rozstępy

Rozstępy to największa zmora wielu z nas. Próbujemy walczyć z nimi na każdy możliwy sposób, nie zdając sobie sprawy, że ich widok przyciąga facetów. Ankietowani wyznali, że nasze niedoskonałości na ciele ich kręcą.

6. Ignorowanie

Zgrywanie niedostępnej to kolejna rzecz, która sprawia, że mężczyźni jeszcze bardziej nas pożądają. Lubią, kiedy kobieta staje się dla nich wyzwaniem.

Zobacz także: Po czym poznać, że seks nie sprawia radości partnerowi, nawet jeśli o tym nie mówi? 7 subtelnych znaków

Autor: Martyna Wojciechowska

Zagłosuj

Jak często uprawiasz seks?

Liczba głosów: