Zamknij

5 zdań, których nigdy nie powinnaś mówić facetowi!

09.12.2019
Aktualizacja: 17.12.2019 12:23
związek
fot. Shutterstock

Zastanów się, zanim znów je wypowiesz...

Jest kilka prostych zasad, które warto wziąć sobie do serca, jeśli chcemy uniknąć niepotrzebnych kłótni w związku. Poznajcie listę 5 zdań, których żadna kobieta nie powinna mówić swojemu ukochanemu.

Czego kobiety nie powinny mówić swoim facetom?

Nie ma związków idealnych, bo każdy z nas czasami popełnia błędy w relacji z partnerem. Jednak są wśród nas osoby, które robią to zupełnie nieświadomie, co generuje nieustające problemy. Są takie zdania, które często mówimy swoim facetom, choć pod żadnym pozorem nie powinnyśmy tego robić. Oto one!

Albo piłka, albo ja!

Twój facet nie wyobraża sobie życia bez treningów piłki nożnej w gronie kolegów? A może woli inne sporty? Niezależnie od tego, jaką dyscyplinę sobie upodobał, powinnaś się cieszyć, że ma takie zainteresowania. A jeśli twierdzisz, że za dużo czasu zajmują mu zajęcia po pracy, pogadaj z nim o tym i postarajcie się wypracować kompromis. Najgorsze co można w takiej sytuacji zrobić, to dać mu wybór - albo ja, albo treningi.

Zobacz także: Tych ubrań i dodatków faceci nie znoszą u kobiet!

"Kim jest ta dziewczyna?"

Każda z nas, będąc w związku, choć raz poczuła się zazdrosna. Zauważyłaś, że jakaś dziewczyna rozmawia z twoim facetem na imprezie i poczułaś się zagrożona? Takie sytuacje mogą mieć miejsce, ale to nie powód, żeby od razu przeprowadzać śledztwo i robić partnerowi przesłuchania.

"A mój były..."

Ciągłe mówienie o swoim ex lub porównywanie aktualnego partnera do swojego byłego jeszcze nikomu nie wyszło na dobre. Przez takie zagrywki możesz urazić ukochanego. Kiedy jesteście razem, staraj się unikać tego tematu.

Zobacz także: 7 fryzur, których faceci nie znoszą u kobiet

"Ale z niego przystojniak!"

Zdarza się, że zachwycasz się innym facetem w towarzystwie swojego partnera. Mężczyźni, tak jak kobiety, nie znoszą konkurencji, dlatego następnym razem lepiej ugryźć się w język i oszczędzić sobie takich komentarzy.

"Jestem gruba"

Kobiety często narzekają na wygląd w rozmowach z partnerami. Wiadomo, że nikt nie jest idealny, ale to nie powód, żeby wciąż skupiać się na swoich wadach. Większość z nas mówi tak o sobie, bo liczy, że mężczyźni zaczną nam zaprzeczać i zapewniać, że jesteśmy piękne. Jednak okazuje się, że kiedy facet regularnie słucha tego typu komentarzy, w końcu zaczyna w nie wierzyć. Lepiej więc zadbać o wygląd i przestać sobie umniejszać.

Wierzysz w przeznaczenie? A może szukasz idealnego partnera/partnerki? Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia.

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?