Zamknij

5 rzeczy, których faceci nienawidzą u kobiet. Panie często się tak zachowują

26.07.2022 14:06
5 rzeczy w zachowaniu kobiet, których nienawidzą faceci
fot. Shutterstock

U każdego znajdziemy zachowania, które mogą nam przeszkadzać. Kobiety często jednak popełniają tych 5 błędów, które wyjątkowo nie podobają się facetom.

Każdy ma indywidualne cechy charakteru, w związku z czym trudno uogólniać i wkładać do jednego worka np. wszystkie kobiety. Nie da się jednak ukryć, że istnieje kilka rodzajów zachowań, które są charakterystyczne dla poszczególnych płci. Jakiś czas temu pisałyśmy o zachowaniach mężczyzn, które wyjątkowo drażnią kobiety. Teraz przyszedł czas na odwet facetów. Okazuje się, że i panie mają kilka przywar, które bywają męczące dla ich partnerów. Zobacz, jakiego zachowania kobiet mężczyźni po prostu nienawidzą. 

Zobacz także: Tych rzeczy kobieta nigdy nie powinna zmieniać dla partnera. Później może tego żałować

Tego faceci nie tolerują w zachowaniu kobiet

Kobiety, które są porzucane przez mężczyzn, często zastanawiają się, co robią nie tak. Okazuje się, że problem może leżeć w ich zachowaniu. 

Każdy z nas ma jakieś przywary, które mogą przeszkadzać ukochanej osobie. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy nie jesteśmy w stanie ich zmienić. 

Portal papilot.pl przygotował listę 5 rzeczy, które są częste w zachowaniu kobiet, a mężczyznom nie odpowiadają. Z reguły wynikają one z naszej natury, ale możemy nimi zrazić do siebie facetów. Jeżeli chcecie uniknąć rozstania, lepiej zwróćcie uwagę na to, jak postępujecie. 

5 rzeczy w zachowaniu kobiet, których nienawidzą faceci

Oto cechy kobiet, które wyjątkowo nie podobają się mężczyznom: 

1. Narzekanie i wyolbrzymianie

Kobiety uwielbiają robić "z igły widły". Często nam się zdarza, że rzeczy, które w rzeczywistości są błahostkami, urastają w naszej głowie do rangi światowego problemu. O ile raz na jakiś czas mężczyzna nawet tego nie zauważy, o tyle ciągłe narzekanie i wynajdowanie trosk spod ziemi zacznie go męczyć. 

Zobacz także: 4 cechy kobiecego wyglądu, których faceci nie lubią najbardziej

2. Wytykanie błędów z przeszłości

Kobiety bywają pamiętliwe. Dość często zdarza nam się w nerwach wypomnieć ukochanemu jego błędy sprzed kilku lat - nawet gdy teoretycznie zostały one już wyjaśnione, a on sam starał się je zmienić. To nie jest fair, więc trudno się dziwić, że może przeszkadzać mężczyznom. 

3. Narzekanie na swój wygląd

Żeby była jasność - jeżeli facet jest z tobą, to znaczy, że mu się podobasz. Nie związał się z tobą z braku lepszych opcji. Widzi cię w superlatywach i docenia nawet twoje mankamenty, w związku z czym nie podoba mu się, gdy po raz kolejny narzekasz na swoje kompleksy. Posiadanie ich jest rzeczą naturalną. Nie warto jednak aż tak często opowiadać o nich facetom, bo mogą zmienić o nas zdanie. 

4. Złośliwość wobec innych kobiet

Złośliwość leży w naturze każdego człowieka. Kobiety jednak są wyjątkowo okrutne dla innych pań. Potrafimy czepiać się ich ubrań, sylwetki, wyglądu, co jest nie w porządku i może denerwować przebywających w naszym otoczeniu mężczyzn. 

5. Oczekiwania

"Powinieneś był się domyślić, o co mi chodzi", "no tak, znowu nic nie rozumiesz" - te i inne tego typu wyrażenia w niektórych związkach są na porządku dziennym. Trudno jednak, żeby facet tolerował to, że nieustannie nie jest w stanie sprostać wymaganiom swojej ukochanej. W pewnym momencie zwieje, gdzie pieprz rośnie. 

Zobacz także: Tych rzeczy nie zmienisz w facecie, choćbyś bardzo się starała. Ma to we krwi

Ile wzrostu mają najprzystojniejsi aktorzy na świecie? [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Źródło: papilot.pl