Zamknij

5 rzeczy, które sprawiają, że jesteś bardziej atrakcyjna niż inni. Nikt ci się nie oprze!

10.09.2020 10:09
Piękna, młoda, atrakcyjna dziewczyna z długimi włosami wśród kwiatów
fot. Shutterstock

Niektóre rzeczy mogą nadać nam atrakcyjności. A nawet sprawić, że będziemy bardziej atrakcyjni od innych. Co konkretnie?

Wiele z nas zastanawia się nad tym, co zrobić, żeby dodać sobie atrakcyjności. Dzięki temu mogłybyśmy nabrać pewności siebie, co jest szczególnie istotne w niektórych, ważnych momentach naszego życia. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest jednak chęć znalezienia potencjalnego partnera. W dobie mediów społecznościowych okazuje się, że możemy poczynić pewne kroki, które sprawią, że będziemy bardziej atrakcyjne niż inni. Zobaczcie sami, co to takiego.

Zobacz także: Uważaj na seks w tym pomieszczeniu! Badania dowodzą, że może być bardzo niebezpieczny

5 rzeczy, które sprawiają, że jesteś bardziej atrakcyjny niż inni

Badania przeprowadzone w sieci wykazały, jakie cechy sprawiają, że ktoś wydaje się bardziej atrakcyjny niż inni.

Oto 5 podstawowych rzeczy!

1. Używanie modnych słów

Nieważne, czy piszesz post na Facebooku, czy może rozmawiasz z kimś bezpośrednio. Są pewne słowa, które sprawiają, że stajesz się w oczach innych ludzi bardziej atrakcyjna. I nie muszą to być od razu słowa ze słownika młodszej siostry. Wystarczy, że użyjesz wyrażeń zwracających uwagę innych, a znajdziesz wśród nich m.in. takie słowa jak: "ambitny", "spostrzegawczy", "zamyślony". 

2. Zdjęcie, które nie jest selfie

Od pewnego czasu media społecznościowe zalewają wszelkiego rodzaju "selfiaki". Tego typu zdjęcia, choć były modne jakiś czas temu, dziś już wszystkim się przejadły. O wiele bardziej atrakcyjni wydajemy się na fotografiach, gdzie można zobaczyć nas na tle ładnego widoku lub po prostu dostrzec całą naszą sylwetkę. 

3. Białe zęby

Uśmiech to podstawa, co wiadomo nie od dziś. A piękny uśmiech możemy sobie zagwarantować, jeżeli zadbamy o biel naszych zębów. Dzięki temu zachwycimy wszystkich nie tylko na zdjęciu, ale też szczerze uśmiechając się podczas rozmowy w realu. 

4. Zainteresowaniem surfingiem lub jogą

Te dwie dyscypliny sportu po prostu są modne. I dzięki temu, że je uprawiamy, możemy wydawać się bardziej atrakcyjni. Surfing przede wszystkim u mężczyzn, joga bardziej u kobiet, ale nie ma zasady. Również kobiety seksownie wyglądają na desce, a medytujący mężczyźni mogą kręcić niejedną panią. 

5. Inny kolor skóry

Nie chodzi od razu o inną rasę, ale doszliśmy do momentu, gdy kolor skóry przestał nas determinować. Dziś zwracamy uwagę na różne odcienie skóry i może chodzić także o jaśniejszą i ciemniejszą karnację. Z resztą nie oszukujmy się, im bardziej jesteśmy dla kogoś egzotyczni, tym bardziej go pociągamy. 

Zobacz także: Jeżeli masz te odczucia, twój związek przechodzi poważny kryzys. Nie łudź się, że jest inaczej

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!