Zamknij

5 oznak, że straciłaś niezależność na rzecz faceta! Sprawdź, czy jesteś sobą w związku

17.06.2020 10:26
związek para
fot. Shutterstock

Jeśli w twoim związku występuje któraś z tych oznak, koniecznie zastanów się nad swoją dalszą relacją z partnerem.

Większość kobiet chce, aby ich związku panował spokój oraz harmonia. Niektóre z nich są w stanie wiele poświęcić, aby one oraz ich partner byli szczęśliwi.

Czasami zdarza się nawet, że tracą swoją niezależność na rzecz swojego ukochanego. Sprawdźcie, czy jesteście w związku, dla którego poświęciłyście swoją niezależność.

5 oznak, że straciłaś swoją niezależność na rzecz swojego faceta

Znosisz jego toksyczne zachowanie

  • Jeśli jego zachowanie jest w stosunku do ciebie opryskliwe, a nawet niegrzeczne powinna zwrócić uwagę swojemu partnerowi. Nie powinien się w stosunku do ciebie tak zachowywać. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, musisz przemyśleć swój związek.

Zmieniasz swoje play

  • Masz już swoje plany, o których on wiedział od dłuższego czasu, jednak i tak wymyślił jakąś wspólną aktywność. Nie jest ci to na rękę, jednak w ostatniej chwili rezygnujesz ze swoich planów i zgadzasz się na jego propozycję.

Przepraszasz, kiedy on się myli

  • Do kłótni dochodzi w każdym związku, jednak to ty zawsze przepraszasz, nawet jeśli on wywołał awanturę. Warto szczerze z nim o tym porozmawiać i ustalić na spokojnie, kto zawinił.

Boisz się konfrontacji

  • Każda osoba będąca w związku ma swoje preferencje. Ważne, by schodzić na kompromisy i szanować opinie drugiej strony. Jeśli w twoim związku tego nie ma, warto byś zastanowiła się nad swoją relacją z partnerem.

On decyduje o wszystkim

  • Jeśli twój facet decyduje, o tym, co będziecie robić, do jakiej restauracji pójdziecie lub na jaki film wybierzecie się do kina, powinna zapalić ci się czerwona lampka. Porozmawiaj z nim na ten temat i dojdźcie do kompromisu. Jeśli to nie zadziała, warto zastanowić się nad waszą dalszą relacją.

Czy zgadzasz się z wyżej wymienionymi punktami?

Zobacz także: 3 najbardziej znienawidzone kolory włosów według mężczyzn. Sprawdź, czy masz któryś z nich