Zamknij

Chciał zwolnić nianię swoich dzieci. Ostatecznie się z nią ożenił, choć jest od niego o 20 lat młodsza

12.05.2022 12:07
49-latek chciał zwolnić 29-letnią nianię swoich dzieci. Ostatecznie się z nią ożenił
fot. Shutterstock

Ten mężczyzna nie był zadowolony z usług niani swoich dzieci. Chciał ją zwolnić, ale w końcu między nimi zaiskrzyło i... wziął z nią ślub.

Nie jest łatwo znaleźć dobrą nianię. Jest to szczególnie trudne ze względu na to, że bardzo emocjonalnie podchodzimy do osoby, z którą zostawiamy swoje pociechy. Temu mężczyźnie wydawało się jednak, że znalazł kobietę idealną do wykonywania tego zadania. Szybko przekonał się, że się pomylił, ponieważ niania nie spełniała dobrze swoich obowiązków. Dziś jest jego żoną. Jak potoczyła się ta historia? Przekonajcie się sami.

Zobacz także: Ona ma 61 lat, a on 24. Są już po ślubie i planują powiększenie rodziny

49-latek chciał zwolnić 29-letnią nianię swoich dzieci. Ostatecznie się z nią ożenił

Portal dailymail.co.uk przytoczył historię 49-letniego Bena, który podzielił się nią na TikToku. Mężczyzna dziś jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Jego żona stała mu się bliska, ponieważ była nianią jego dzieci. Nie zawsze jednak bywało między nimi kolorowo.

Ben i Krystle, która jest od niego o 20 lat młodsza, poznali się w 2014 roku. Mężczyzna potrzebował wówczas niani do trójki swoich dzieci, którymi zajął się po rozwodzie z poprzednią żoną. Krystle zgłosiła się na ochotniczkę i została na próbę.

Ben niestety nie był zadowolony z pracy niani. Nie dopełniała wszystkich obowiązków, które jej powierzał. Dzieci jednak ją pokochały. Gdy mężczyzna zamierzał zwolnić kobietę, jego córka poprosiła, żeby tego nie robił. Postanowił dać Krystle jeszcze jedną szansę, co ostatecznie mu się opłaciło. 

Zobacz także: Poznała miłość życia, gdy miała 19 lat. Jej ukochany jest od niej o 27 lat starszy

Wziął ślub z nianią swoich dzieci. Jest tylko 7 lat starsza od jego najstarszego syna

Krystle pokochały nie tylko dzieci Bena, ale również on sam. Do tego stopnia, że w 2017 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Dziś podbijają TikToka, ale ludzie często mylą Krystle z córką Bena. Jest bowiem od niego dużo młodsza. 

Wielu ludzi na TikToku zakłada, że zatrudniłem Krystle, bo była ładna i chciałem się z nią spotkać czy coś w tym rodzaju, ale to wcale nie jest prawda. Kiedy się poznaliśmy, ona miała 23 lata, ja 43 i byliśmy w zupełnie innych miejscach. Nasza miłość nie była zaplanowana - mówi Ben. 

Dziś para wychowuje trójkę dzieci Bena z poprzedniego małżeństwa. Mają też wspólną pociechę. I choć ludzie często twierdzą, że ich związek nie przetrwa, widać, że cała ich rodzina jest bardzo szczęśliwa. Sami zobaczcie. 

Zobacz także: Jak różnica wieku wpływa na związek? Badacze twierdzą, że płeć osoby starszej ma znaczenie

Mieli romans z nianiami swoich dzieci. Jude Law nawet dwa razy
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: dailymail.co.uk/TikTok