Zamknij

4 typy mężczyzn, dla których nigdy nie będziesz ważna. Oni myślą tylko o sobie

11.08.2022 13:30
4 typy mężczyzn, dla których nigdy nie będziesz ważna. Związek z nimi to udręka
fot. Shutterstock

Niektórzy mężczyźni nie nadają się do związków - zwłaszcza te 4 typy facetów. Dla nich partnerka nigdy nie będzie najważniejsza. Zobacz, o kogo chodzi.

Każda kobieta marzy o idealnym partnerze, który będzie nosił ją na rękach, a przynajmniej pokazywał, że jest dla niego ważna. Niestety rzeczywistość często odbiega od oczekiwań. Niektórzy faceci wręcz nie są zdolni do pokazania, że kobieta jest dla nich istotna, a to wynika z ich charakteru. Okazuje się, że istnieją typy mężczyzn, którzy nigdy nie traktują swojej partnerki priorytetowo. Zobaczcie, kto znalazł się na liście.

Zobacz także: 5 nawyków, które niszczą każdy związek. Nikt by tego nie wytrzymał

Związek z tymi facetami to udręka

Zdarza się, że dorośli mężczyźni zachowują się jak dzieci. Są też tacy faceci, którzy z natury myślą przede wszystkim o sobie. Od takich osób trudno oczekiwać, że postawią partnerkę na pierwszym miejscu. 

Okazuje się, że takich typów jest znacznie więcej. Ich podejście może wynikać nie tylko z charakteru. Często bowiem mężczyźni nie są nauczeni dobrego traktowania partnerki oraz życia w udanym związku.

Funkcjonowanie z takim facetem z pewnością sprawi, że kobieta będzie się czuła niedowartościowana. W skrajnych przypadkach może to doprowadzić nawet do toksycznej relacji. Dlatego warto zdać sobie sprawę z tego, jakich mężczyzn lepiej unikać. 

Zobacz także: Mężczyźni boją się inteligentnych kobiet. Jest jednak pewien wyjątek

4 typy mężczyzn, dla których nigdy nie będziesz ważna

Portal yourtango.com przedstawił 4 typy mężczyzn, dla których kobieta nigdy nie będzie najważniejsza. Oto one:

  1. Człowiek bez pasji - osoby, które nie potrafią odkryć swojej pasji, będą nieszczęśliwe i sfrustrowane do tego stopnia, że zacznie się to odbijać na każdej ich relacji.
  2. Ma zbyt duży bagaż emocjonalny - ludzie z rozbitych rodzin, z problemami lub - co gorsza - nałogami zawsze będą myśleć tylko o sobie i nie da się im pomóc, dopóki sami nie otworzą się na zmiany.
  3. Samotnik z wyboru - jeżeli ktoś od lat nie był w związku, z pewnością od razu się nie ustatkuje - będzie musiał nauczyć się tego na nowo, więc albo wykażesz się cierpliwością, albo lepiej odpuść. 
  4. Mówi, że chce się zaangażować, ale tego nie widać - łatwo jest mówić, gorzej wprowadzić słowa w czyny. Jeżeli facet powtarza, że zamierza się zaangażować, ale do tej pory tego nie zrobił - nic z tego nie będzie.  

Zobacz także: Syndrom pani Bovary to częste zjawisko wśród kobiet. One nie nadają się do związku

Madonna i Sean Penn - ich związek był toksyczny
8 Zobacz galerię
fot. Splash News/EAST NEWS

Źródło: yourtango.com/kobieta.onet.pl