Zamknij

Ta kobieta zawsze sprawdza facetów na pierwszych randkach. Muszą przejść 3 testy

27.05.2022 12:54

Pierwsza randka bywa owiana tajemnicą. Jak sprawdzić, czy ta relacja ma przyszłość? Tiktokerka zdradziła swój sposób, którym jest... przeprowadzenie 3 testów.

3 testy na pierwszej randce, które pomogą ci sprawdzić, czy związek ma przyszłość
fot. Shutterstock

Każdy chciałby już na samym początku wiedzieć, czy jakaś osoba jest mu przeznaczona. To oszczędziłoby nam wielu rozczarowań podczas poszukiwań tej prawdziwej miłości. Nie ma jednego sposobu na sprawdzenie tego. Tiktokerka przekonuje jednak, że podczas pierwszej randki wystarczy wykonać 3 proste testy, dzięki którym będziemy wiedzieć, czy warto w ogóle poświęcać czas jakiemuś facetowi. Jeśli mężczyzna nie zda któregoś z tych sprawdzianów, nie powinnyśmy się więcej z nim umawiać.

Zobacz także: Jeżeli robisz te rzeczy na randce, zdobędziesz każdego faceta. To klucz do sukcesu

3 testy na pierwszej randce, które pomogą ci sprawdzić, czy związek ma przyszłość

Portal papilot.pl dotarł do konta tiktokerki @respectfullygabby, która na każdej pierwszej randce testuje faceta. Dzięki temu wie, czy warto umówić się z nim kolejny raz. 

Choć te 3 testy nie są w stanie wskazać nam, że trafiliśmy na drugą połówkę, mogą pomóc nam zaoszczędzić sporo czasu. Pozwalają bowiem sprawdzić kluczowe cechy charakteru mężczyzny. Dzięki temu sprawdzianowi dowiemy się, czy będzie wobec nas opiekuńczy i zapewni nam bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

1. Test numer jeden

Zdaniem tiktokerki to facet powinien zapłacić rachunek na pierwszej randce. Jeżeli nie zamierza tego zrobić lub proponuje płacenie po połowie, może to oznaczać, że jest dusigroszem.

2. Test numer dwa

Facet musi upewnić się, że jesteś bezpieczna do końca spotkania. Powinien odprowadzić cię do domu, albo przynajmniej poczekać, aż wsiądziesz do taksówki. Zostawienie kobiety samej na ulicy nie jest rycerskim zachowaniem. 

W ostatni weekend wybrałam się do baru w Miami i spotkałam faceta, którego obserwuję na Instagramie. Spędziliśmy ze sobą większość wieczoru, a gdy wychodziliśmy, każde z nas zamówiło Ubera. Jego kierowca przyjechał pierwszy. Mój znajomy powiedział: “O nie, poczekam z tobą”. Odpowiedziałam: “Nie, nie musisz”, na co po prostu wsiadł do swojego Ubera i odjechał. Była 4 nad ranem w Miami, to nie jest bezpieczna pora. Wszystko jest zamknięte, a ja stoję sama na ulicy. Jeśli nie obchodzi cię moje bezpieczeństwo i nie upewniasz się, że bezpiecznie wsiądę do Ubera, jesteś skreślony - mówi tiktokerka. 

Zobacz także: Po czym poznać, że jesteśmy sobie przeznaczeni? 11 znaków, że to ten jedyny

3. Test numer trzy

Ostatnim, czego musisz się dowiedzieć, jest to, czy facet jest opiekuńczy. Pomóc ci w tym może sprawdzenie, czy da ci swoją kurtkę, gdy zmarzniesz. 

Jeśli jesteśmy na zewnątrz i on ma na sobie kurtkę, zawsze, bez najmniejszej wątpliwości oznajmię, że jest mi zimno. Chcę sprawdzić, czy zdejmie tę kurtkę i mi ją da - dodaje tiktokerka. 

Jak sprawdzić, czy związek ma przyszłość? Tiktokerka zdradziła swój sposób

Internauci są podzieleni w opiniach na ten temat. Wielu z nich krytykuje tiktokerkę za testowanie facetów. Zmieszani są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. 

Dobrze mieć standardy. Jednym z moich standardów jest to, że kobieta powinna komunikować, czego chce, a nie mówic coś przeciwnego, żeby mnie przetestować.
 
Dorosłe kobiety nie bawią się w gry. 
 
To brzmi jak gra. Lepiej być szczerym - komentują.

Znaleźli się jednak również tacy internauci, którzy stają po stronie tiktokerki. Oni też są zdania, że lepiej dowiedzieć się wszystkiego na pierwszej randce i nie brnąć w związek, który i tak nie ma przyszłości. 

Zgadzam się. Każdemu facetowi, który ma z tym problem, brakuje dojrzałości. 
 
Zazwyczaj nie zgadzam się z testami, ponieważ chodzi o bycie szczerym, ale to jest po prostu zdroworozsądkowe. 
 
Całkowicie się zgadzam. Miałam podobną sytuację i więcej już nie rozmawiałam z tym facetem.

A co wy sądzicie o tej metodzie? 

Zobacz także: Syndrom wypalenia randkowego to powszechne zjawisko. Na czym polega i jak mu zaradzić?

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: papilot.pl/TikTok