Zamknij

Uzbierał na TikToku setki tysięcy dolarów. Zrobił to dla obcej kobiety

21.11.2022 13:12

Tiktoker z USA postanowił odmienić życie starszej pani pracującej w sieci sklepów Walmart. Aby tego dokonać, sam musiał się poświęcić.

TikTok/@dbon973_
fot. TikTok

Młody mężczyzna nie był w stanie obojętnie przyglądać się cierpieniu Noli - wiekowej pani pracującej w sklepie. Postanowił więc zatroszczyć się o jej przyszłość. Jak podaje portal New York Post, zaszkodził w ten sposób własnej karierze. Zupełnie jednak się tym nie przejmuje.

Zobacz także: 56-latka urodziła dziecko własnego syna. Zrobiła to dla prawdziwej miłości

Uzbierał na TikToku setki tysięcy dolarów. Zrobił to dla obcej kobiety

Nie każdy może pozwolić sobie na emeryturę. Niektórzy do końca życia spłacają kredyty i długi. Przekonał się o tym Devan Bonagura, gdy ze współczuciem obserwował staruszkę w jednym z amerykańskich hipermarketów. Kobieta, którą znał z widzenia, ma duże problemy z chodzeniem i bardzo łatwo się męczy. Codziennie jednak pojawia się w pracy, gdzie spędza wiele godzin.

Tiktoker podpisujący się pseudonimem dbon973_ widywał ją regularnie i nie potrafił pogodzić się z jej losem. Nakręcił 15-sekudowy filmik, który pokazał w sieci. Napisał pod nim:

Życie nie powinno być aż tak ciężkie.

Nagranie opublikowane przez Devana szybko zyskało ogromną popularność. Za namową internautów tiktoker założył zbiórkę, której celem było zebranie 10 tysięcy dolarów. Po 24-godzinach zdobył jednak 110 tysięcy. Gdy poinformował o tym kobietę, była wzruszona jego gestem. Okazało się jednak, że wciąż musi ona pracować. Aby spłacić dom, 81-latka potrzebowała jeszcze 70 tysięcy dolarów.

W tym samym czasie Bonagura został zawieszony w pracy - jego firma sprzedawała bowiem swoje usługi w hipermarketach amerykańskiej sieci. Reakcja Walmartu wywołała ogromne oburzenie. Przedstawiciele firmy grozili tiktokerowi, że jeśli nie odwoła zbiórki i nie skasuje nagrania, sprawa trafi na policję. On jednak nie zamierzał się wycofać.

19-latek uzbierał tysiące dolarów dla obcej kobiety. Ta historia wzrusza do łez

Ostatecznie Devan uzyskał kwotę 181 tysięcy dolarów. Jak wynika z jego najnowszego nagrania, Nola może teraz odejść z pracy i zadbać o swoje zdrowie. Kobieta jest szczęśliwa, spokojna i pełna wdzięczności.

19-letni tiktoker jest natomiast oszołomiony sukcesem swojej zbiórki. Postanowił wykorzystać swój profil na platformie, by pomagać ludziom.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła dlaczego

Źródło: New York Post