Zamknij

Zaprosiła na swój ślub ojca z nową dziewczyną. Pożałowała, gdy zobaczyła jej sukienkę

01.04.2022 11:08
Zaprosiła na swój ślub ojca z nową dziewczyną. Pożałowała, gdy zobaczyła sukienkę tej kobiety
fot. Shutterstock

Ojciec tej panny młodej ma nową dziewczynę, która została zaproszona na wesele. Wykazała się jednak brakiem taktu przy doborze swojej kreacji.

W tym roku modne są różne sukienki na wesele, ale przede wszystkim te w wyrazistych barwach. Ta kobieta postanowiła jednak wybrać kreację zupełnie odbiegającą od trendów, bagatelizując jednocześnie ślubny dress code. Jej sukienkę skomentowała sama panna młoda, która poczuła się bardzo urażona wyborem swojego gościa. Zwłaszcza dlatego, że jest to dziewczyna jej ojca - nie przejdzie zatem niezauważona podczas przyjęcia.

Zobacz także: Tata panny młodej niespodziewanie wygłosił przemowę na weselu. Nie przebierał w słowach

Zaprosiła na swój ślub ojca z nową dziewczyną. Pożałowała, gdy zobaczyła sukienkę tej kobiety

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu rozżalonej panny młodej na forum reddit.com. Zaprosiła ona na wesele dziewczynę swojego ojca. Nie spodziewała się jednak, że kobieta zdecyduje się na wybór tak nieodpowiedniej kreacji.

Dziewczyna ojca panny młodej pokazała jej zdjęcie swojej sukienki. Okazuje się, że wybrała beżową kreację, choć jasny kolor z reguły jest zarezerwowany dla bohaterki tego dnia. Panna młoda nie może tego przeboleć. 

Powiedziałem jej, że nie będę się czuła komfortowo, gdy założy tę sukienkę na wesele, a jeśli się w niej pojawi, zostanie poproszona o przebranie się przed wejściem - napisała kobieta. 

Wściekła panna młoda teraz nie wie, czy nie postąpiła zbyt oschle. Dziewczyna jej ojca nadal upiera się jednak przy założeniu tej kreacji, bo jej zdaniem znacznie odbiega ona od sukni ślubnej.  

Nie czuję urazy do tej kobiety. Ona i mój tata spotykają się już ponad 3 lata i wiem, że go uszczęśliwia. Oczywiście nie jesteśmy przyjaciółkami, ale nie mamy ze sobą problemów. Po prostu nie zgadzamy się w tej sytuacji - napisała panna młoda. 

Właśnie dlatego poprosiła o radę internautów. 

Zobacz także: Najpiękniejsze i najmodniejsze sukienki dla druhen i świadkowych. TOP 5 trendów na 2022 rok

Dziewczyna jej ojca w jasnej sukience na jej ślubie

Komentujący wpis panny młodej postanowili ją poprzeć. Ich zdaniem wybór jasnej kreacji na wesele jest nietaktowny - niezależnie od tego, kim jest gość, który ją zakłada. 

Wszyscy wiedzą, że nie należy nosić bieli/kolorów zbliżonych do bieli na weselu, jeżeli nie jest się panną młodą. 

 

Jeśli nie potrafi tego uszanować, pytanie, czego nie uszanuje w przyszłości. 

 

Powinna zdawać sobie sprawę, że pojawienie się w białej sukience na ślubie córki jej chłopaka jest czymś dziwnym - portal thesun.co.uk cytuje komentarze internautów. 

A co wy sądzicie? Czy biel jest kolorem zakazanym dla gości weselnych? 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Lily Collins w białej asymetrycznej sukni na czerwonym dywanie podczas MET Gali 2019
10 Zobacz galerię
fot. Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com