Zamknij

Zapłaciła 5800 zł za suknię ślubną. Gdy ją zobaczyła, nie mogła uwierzyć

01.12.2022 15:01

Pewna panna młoda znalazła na TikToku wymarzoną suknię ślubną. Poprosiła więc znajomą projektantkę, aby stworzyła dla niej identyczną kreację. Coś jednak poszło nie tak... "Wygląda jakby była z Shein" - piszą internauci.

Zapłaciła 5800 zł za suknię ślubną. Gdy ją zobaczyła, nie mogła uwierzyć
fot. Shutterstock/tiktok.com/@onlyonejesss

Ślub to dla wielu kobiet jeden z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że każda panna młoda w tym wyjątkowym dniu chce prezentować się jak najlepiej. Dlatego część z nich nawet na kilka miesięcy przed weselem wybiera się na poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej. Influencerka Jess idealną dla siebie kreację znalazła... na TikToku. Jednak jej oczekiwania nie do końca pokryły się z rzeczywistością.

Zobacz także: Powiedziała partnerowi, że chce zrobić wesele bez dzieci. Reakcja ją zaskoczyła

Zapłaciła 5800 zł za suknię ślubną. Gdy ją zobaczyła, nie mogła uwierzyć

Jess, która działa w sieci pod pseudonimem "onlyonejesss", to popularna tiktokerka - jej konto w serwisie obserwuje ponad 40 tys. osób. Influencerka na profilu dzieli się głównie urywkami z życia codziennego. Jedno z jej ostatnich nagrań zrobiło prawdziwą furorę.

Kobieta na wideo zdradziła, że pewnego dnia, przeglądając TikToka, natknęła się na zdjęcie sukni ślubnej. Kreacja od razu skradła jej serce. Nie miała ramiączek, była dość prosta i krótka. Dołączone do niej były dwa rękawki z bufkami. Jess postanowiła poprosić pewną projektantkę o stworzenie identycznej sukienki na swoje wesele. Efekt jej pracy daleki był jednak od oczekiwań kobiety.

Sukienka stworzona przez projektantkę w niczym nie przypominała wymarzonej kreacji tiktokerki. Była zrobiona nie tylko z innego materiału, ale również miała nieodpowiedni rozmiar. Ponadto Jess nie otrzymała do niej rękawków. Influencerka zdradziła, że za sukienkę zapłaciła 1300 dolarów, czyli ok. 5800 zł.

Internauci komentują

Nagranie tiktokerki szybko obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 600 tys. razy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są w szoku. Wiele osób nie mogło uwierzyć w to, że sukienka kosztowała tiktokerkę aż 1300 dolarów. Część użytkowników aplikacji stwierdziła też, że na miejscu Jess zadzwoniłaby do banku, żeby zatrzymać przelew wysłany do projektantki.

Przecież rękawy były najważniejszą częścią sukienki!
 
1300 dolarów tylko za sukienkę?
 
Wygląda jakby była z Shein... - brzmią komentarze.

A wy co o tym uważacie?

Zobacz także: Kobieta poślubiła swojego przyrodniego brata. "Nie wiedziałam, co robić"

loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

RadioZET.pl