Zamknij

Goście na ślubie oniemieli. Państwo młodzi zamiast obrączek wręczyli sobie... gitary

16.01.2023 10:25

Ta para młodych miała dość nietypowy pomysł na swój ślub. Zrezygnowali z obrączek na rzecz… gitar.

Młoda para
fot. Instagram.com

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic zatem dziwnego, że większość par dokłada wszelkich starań, aby ten dzień zapadł w ich pamięci jako wyjątkowy. Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiła się ceremonia ślubna tej awangardowej pary, o której napisał nypost.com. Zakochani zadbali o to, aby to wydarzenie zorganizować po swojemu w niecodzienny sposób.

Najbardziej "heavymetalowy” ślub

Madi i jej ukochany Jay są razem od dziewięciu lat. Poznali się w szkole średniej, a połączyła ich miłość do muzyki heavymetalowej. Para postanowiła, że w dniu ślubu chcą odejść od typowych tradycji. Zależało im na tym, aby ten dzień był dla nich jak najmniej stresujący, a jednocześnie bardziej osobisty.

Kiedy nadszedł ten długo wyczekiwany moment, zaskoczyli wszystkich, wymieniając się na ślubie… gitarami. Początkowo pomysł wręczenia instrumentów zamiast obrączek traktowali jako żart, ale ostatecznie udało im się go urzeczywistnić:

Uwielbiam pierścionki w stylu wiktoriańskim, ale trudno je znaleźć, a te, które widzieliśmy, wyglądały naprawdę tanio i okropnie. - powiedziała Madi.

Parze zależało również na niezwykłej scenerii i oprawie wydarzenia, aby wyglądało jak z lat 80-tych. Ceremonia odbyła się w gotyckim kościele. Zakochani szli do ołtarza przy dźwiękach rockowego przeboju Ozzy'ego Osbourne'a "Mr. Crowley", a na koniec odśpiewali wspólnie klasyk zespołu The Cure z 1989 roku "Lovesong". Z kolei po uroczystości zamiast limuzyny, czekał na nowożeńców... czarny karawan.

Zobacz także: Tak tłumaczą swoją nieobecność goście weselni. Nagranie tiktokerki wywołuje burzę 

"Uwielbiam to, jacy jesteście"

Para ma świadomość, że ich ślub może wydać się niektórym dość kontrowersyjny, jednak stara się podchodzić do tego z dystansem.

Zawsze jest kilka osób, które myślą, że to żałosne. My po prostu staramy się być inni i chcieliśmy to zrobić - dodała Madi.

Nietypowe zaślubiny poruszyły serca wielu internautów. Na profilach społecznościowych pary posypały się liczne życzenia i gratulacje. Wiele osób przyznało, że jest pod wrażeniem całej ceremonii:

To taki fajny pomysł i uwielbiam to, jacy wy jesteście.
 
Jesteście w 200% sobą i zakochani, absolutnie niesamowici.

Zobacz także: Zniszczyła suknię ślubną matki. To wywołało burzę w rodzinie 

loader

RadioZet.pl/nypost.com