Zamknij

Podczas przysięgi ślubnej rozległ się wrzask. Nagranie bulwersuje internautów

02.12.2022 13:20

Ceremonia ślubna może być pełna niespodzianek. Przekonała się o tym pewna para ze Stanów Zjednoczonych. Gdy padały najważniejsze słowa, młodzi usłyszeli głośny krzyk.

Uroczystość zaślubin
fot. Shutterstock

Niektórych sytuacji podczas uroczystości weselnych nie można przewidzieć, natomiast, gdy już się wydarzą, bywa, że stają się hitem TikToka. Tak było w przypadku pewnej młodej pary z USA. Gdy składali sobie przysięgę przed ołtarzem, nagle usłyszeli przeraźliwy wrzask.

Zobacz także: Częste grzechy gości weselnych. Oto największe faux pas

Podczas składania przysięgi małżeńskiej usłyszeli krzyk

Na jednej z ceremonii ślubnych doszło do bardzo kłopotliwej sytuacji. Dla wielu osób będzie ona idealnym dowodem na to, że dzieci nie powinny być zapraszane na takie imprezy. 

Sytuacja miała miejsce w jednej z amerykańskich miejscowości. Para młoda postanowiła złożyć sobie przysięgę w specjalnie przygotowanej altanie ogrodowej. W pobliżu siedzieli goście i przyglądali się wszystkiemu z zainteresowaniem.

Gdy doszło do najważniejszego momentu, w przestrzeni nagle rozległ się głośny krzyk. Okazało się, że odpowiadał za niego jeden z małoletnich gości. Jako że ważny moment był nagrywany, filmik przedstawiający tę sytuację szybko trafił do sieci. 

Na wideo widzimy, że nowożeńcy poczuli się zakłopotani i na chwilę przerwali wypowiadanie ważnych słów. Dziwnie poczuł się też sam duchowny i z trudem powstrzymywał swój śmiech. Wiele osób, które zobaczyło to wydarzenie, zareagowało oburzeniem.

Film z wesela wywołał burzę na TikToku

Jak to zwykle bywa, tego typu sytuacje zwracają dużą uwagę w mediach. Tak stało się też tym razem. Tiktokowy filmik obejrzano tysiące razy, a pod nim pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Wiele osób nie potrafiło zrozumieć, dlaczego ktoś z gości dopuścił do tego, by dziecko zaczęło krzyczeć. Szybko zaczęły pojawiać się też uwagi, że to brak szacunku do pary młodej. 

Ciężko się tego słucha.
 
Właśnie dlatego nie chcę dzieci na moim ślubie.
 
Rodzice powinni zabrać dziecko z ceremonii, by nie przeszkadzało młodej parze.
 
Miałabym żal do rodziców tego dziecka - to tylko jedno z wielu krytycznych zdań.

Pomimo że sytuacja była kłopotliwa, na szczęście szybko udało się ją opanować. Jak wy zareagowalibyście na miejscu pary młodej?

Źródło: kobieta.onet.pl

loader
Znane pary, które wzięły skromny ślub - Lara Gessler i Piotr Szeląg
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News