Zamknij

William posłał Kate pełne miłości spojrzenie. Nie bez powodu akurat w tym momencie

21.12.2021 09:18
William posłał Kate pełne miłości spojrzenie. Ta scena was rozczuli
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William nie ukrywają, że łączy ich wielkie uczucie. Teraz dali temu wyraz podczas koncertu kolęd. Tylko zobaczcie to nagranie.

Księżna Kate i książę William od lat udowadniają jak zgraną są parą. Widać to było zwłaszcza podczas ostatniego koncertu kolęd w opactwie westminsterskim. Okazuje się bowiem, że pozwolili sobie na znacznie więcej czułości niż zazwyczaj. Dzięki temu ekspert od mowy ciała zdradził, jaka więź łączy Kate i Williama. Nie tylko gesty jednak mogły o tym świadczyć. Okazuje się, że w pewnym momencie wieczoru William posłał Kate pełne miłości spojrzenie, a ona odpowiedziała mu szczerym uśmiechem. Była to dla nich wyjątkowa chwila z jednego powodu

Zobacz także: Czy księżna Kate mogłaby zdradzić Williama? Tak, ale Diana jej to utrudniła

William posłał Kate pełne miłości spojrzenie. Ta scena was rozczuli

Książę William prawdopodobnie nie był świadomy, że kamery w tym momencie są na niego skierowane. Właśnie dlatego pozwolił sobie na czuły gest wobec żony.

Gdy na scenie pojawiła się Ellie Goulding, która była jedną z gwiazd kolędowego wieczoru, William nagle posłał Kate pełne miłości spojrzenie. Ona także na niego popatrzyła i odpowiedziała szczerym uśmiechem. Dlaczego właśnie w tym momencie nie kryli czułości?

Jak podaje portal dailymail.co.uk, Ellie jest dla nich wyjątkową artystką. To właśnie ona zaśpiewała na ich weselu w 2011 roku i do jej utworu zatańczyli pierwszy taniec.

Nic więc dziwnego, że gdy tylko wokalistka pojawiła się na scenie, para musiała na siebie spojrzeć. A my dzięki temu możemy zobaczyć jedną z najbardziej wzruszających chwil z ich udziałem. Tylko spójrzcie na to nagranie.

Zobacz także: Jak Kate i William się poznali? To ona przygotowała prawdziwą intrygę, żeby go uwieść

Księżna Kate i książę William - ślub i wesele 

Ślub Kate i Williama, który miał miejsce 29 kwietnia 2011 roku, był wydarzeniem medialnym. Ceremonię oglądały 2 miliardy ludzi na całym świecie. Nic więc dziwnego, że musiała ona być dopięta na ostatni guzik i pełna niespodzianek.

Podczas samego wesela, które nie było transmitowane w mediach, również nie zabrakło zaskoczeń. Dla gości przygotowano szwedzki stół, na którym były przekąski przygotowane z ekologicznych produktów. Na przyjęciu zaśpiewała właśnie Ellie Goulding. Po pierwszym tańcu artystka dała minikoncert, podczas którego zaprezentowała najpiękniejsze utwory o miłości. 

Zobacz także: To zachowanie Williama doprowadza Kate do szału. "Nawet przyszły król ma złe nawyki"

Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: dailymail.co.uk/YouTube