Zamknij

W trakcie pierwszego tańca na parkiecie pojawiły się dzieci. Reakcja pary młodej może zaskakiwać

28.11.2022 12:58

Ta para młoda z pewnością nie tak wyobrażała sobie swój pierwszy taniec. Podczas tego wyjątkowego momentu na parkiet niespodziewanie weszły dzieci. Reakcja nowożeńców zaskoczyła niektórych internautów.

W trakcie pierwszego tańca na parkiecie pojawiły się dzieci. Reakcja pary młodej może zaskakiwać
fot. Shutterstock/tiktok.com/@elisaprohorst

Ślub to dla wielu osób jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para młoda chciałaby, żeby ten dzień był wyjątkowy i przebiegł dokładnie tak, jak sobie to zaplanowała. Czasem jednak na weselu dzieją się rzeczy, które trudno wcześniej przewidzieć. Tak też było w przypadku przyjęcia ślubnego tych nowożeńców. W trakcie ich pierwszego tańca niespodziewanie na parkiecie pojawiły się dzieci. Reakcja pary? Lepiej sami zobaczcie.

Zobacz także: Po tym, jak go poślubiła, rodzina się jej wyparła. Powód jest kontrowersyjny

W trakcie pierwszego tańca na parkiecie pojawiły się dzieci

Nagranie z pierwszego tańca opublikowane zostało na TikToku, a dotarł do niego portal kobieta.onet.pl. Na wideo widać parę młodą, która romantycznie kołysze się w rytm muzyki. Nagle na parkiecie pojawia się dwoje dzieci - dziewczynka ubrana w przepiękną białą sukienkę oraz chłopiec w niebieskiej koszuli. Po chwili do maluchów podbiega jeden z gości i zachęca je, aby się przytuliły. Dzieci nie protestują. Obejmują się, a potem tańczą, trzymając się za ręce. 

Kiedy dostrzegają to nowożeńcy, nie kryją wzruszenia. Widok dzieci rozczula parę młodą. Po chwili świeżo upieczeni małżonkowie kontynuują taniec, nie odrywając wzroku od maluchów.

Zdecydowanie nie byłam na to przygotowana! - brzmi opis nagrania.

Nagranie z pierwszego tańca podbija sieć

Wideo z wesela obiegło sieć i stało się hitem internetu. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są jednak podzieleni. Wiele osób przyznało, że widok tańczących razem dzieci ich rozczulił. Inni natomiast napisali, że pierwszy taniec powinien należeć wyłącznie do państwa młodych.

Właśnie dlatego nie będzie dzieci na moim ślubie.
 
Jakie to piękne!
 
Najsłodsze wideo w historii - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Takiego wesela nikt się nie spodziewał. 40 osób się na nim pobiło

loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

RadioZET.pl/kobieta.onet.pl