Zamknij

Co William powiedział Kate na balkonie w dniu ślubu? Potem namiętnie ją pocałował

15.03.2022 14:14

Gdy William pocałował Kate w dniu ślubu, wszyscy zastanawiali się, co wcześniej szepnął jej do ucha. Teraz ta tajemnica została rozwiązana.

To William powiedział Kate na balkonie w dniu ślubu. Potem namiętnie ją pocałował
fot. AFP/EAST NEWS

Wszyscy pamiętamy dzień ślubu Kate i Williama. Para młoda wyglądała, jakby świata poza sobą nie widziała. Zakochani czule patrzyli sobie w oczy, a tłum wiwatował, gdy pojawili się na balkonie Pałacu Buckingham. To właśnie w tym momencie książę postanowił szepnąć ukochanej coś do ucha, po czym czule ją pocałował. Wówczas tłum zaczął krzyczeć jeszcze głośniej i wszyscy zaczęli się zastanawiać, co takiego William powiedział Kate. Teraz możemy poznać ten sekret.

Zobacz także: William posłał Kate pełne miłości spojrzenie. Nie bez powodu akurat w tym momencie

To William powiedział Kate na balkonie w dniu ślubu. Potem namiętnie ją pocałował

Nowożeńcy z rodziny królewskiej zawsze po ślubie prezentują się poddanym na balkonie Pałacu Buckingham. Również Kate i William stanęli na nim po swojej ceremonii i... rozgrzali Brytyjczyków do czerwoności.

Zakochani nie kryli bowiem swoich uczuć i czule na siebie spoglądali oraz namiętnie się całowali. W pewnym momencie książę szepnął ukochanej do ucha coś, co sprawiło, że Kate aż się zarumieniła.

Wszyscy zastanawiali się przez lata, co takiego William powiedział swojej świeżo upieczonej żonie. Teraz wszystko stało się jasne. 

Dajmy im jeszcze jednego buziaka. Kocham cię - portal marieclaire.com cytuje jego słowa.

Czy to nie urocze? 

Zobacz także: Księżna Kate podczas ślubu oddała hołd Williamowi. Wszystko przez ten uroczy szczegół

Ślub Kate i Williama

Ślub Kate i Williama odbył się 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. Tuż po uroczystej ceremonii zakochani pojawili się na balkonie Pałacu Buckingham, żeby tłum poddanych mógł wiwatować na ich cześć. 

Następnie nowożeńcy wraz z zaproszonymi gośćmi udali się na przyjęcie weselne, podczas którego zaśpiewała Ellie Goulding. Wśród zebranych znaleźli się też Victoria i David Beckhamowie oraz Elton John. 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: marieclaire.com