Zamknij

To państwo młodzi zrobili po ślubie. Internauci są dla nich bezlitośni: "To jest okrutne"

24.11.2022 12:34

Pewna para młoda dostała na ślubie wiele prezentów, ale część podarunków nie przypadła jej do gustu. W związku z tym niedługo po weselu postanowiła je sprzedać. Internauci nie szczędzą nowożeńcom słów krytyki.

To państwo młodzi zrobili po ślubie. Internauci są dla nich bezlitośni: "To jest okrutne"
fot. Shutterstock

Prezent ślubny to upominek, który goście dają młodej parze w dniu jej ślubu. Spora część nowożeńców, żeby uniknąć otrzymania niepotrzebnych przedmiotów, wysyła swoich bliskim listę rzeczy, które chcieliby dostać. Najwyraźniej ta para zupełnie o tym zapomniała. Świeżo upieczeni małżonkowie byli więc niezadowoleni z niektórych upominków i postanowili je sprzedać. 

To państwo młodzi zrobili po ślubie

O tej historii napisał portal kobieta.onet.pl, a podzielił się nią znajomy panny młodej na popularnym forum internetowym Reddit. Mężczyzna zauważył, że kobieta w relacji na Instagramie zamieściła link do pewnej oferty. Okazało się, że sprzedaje komplet czarnych walizek.

Zobacz także: Przemowa druhny na weselu oburzyła internautów. "OMG. To się naprawdę wydarzyło?"

Panna młoda wyjaśniła w poście, że dostała ten zestaw bagażowy w prezencie ślubnym, ale zapomniała go zwrócić do sklepu. Zaznaczyła, że walizki nigdy nie były używane. Teraz chce je sprzedać za zaledwie połowę ich wartości.

Internauci komentują zachowanie pary młodej: "To jest okrutne"

Znajomy kobiety wyjaśnił na forum, że para młoda stwierdziła, że proszenie gości o pieniądze jest "tandetne". W związku z tym od większości dostała rzeczy materialne, które - jak się okazuje - wcale nie przypadły jej do gustu. Dlatego teraz je sprzedaje. 

Pod wpisem przyjaciela panny młodej pojawiło się wiele komentarzy. Internauci skrytykowali zachowanie pary. Część osób napisała, że skoro nowożeńcom nie spodobał się jakiś prezent, powinni podarować go komuś innemu, a nie sprzedawać i jeszcze dzielić się tym w mediach społecznościowych. 

To jest tak okropne. Czy możesz sobie wyobrazić, że jesteś osobą, która wydała dla nich na to pieniądze?! To jest niedopuszczalne, okrutne i zimne. 

 

Cóż, czy to nie jest po prostu wymierzony policzek? Jeśli podarowałbym im to, poprosiłbym o zwrot.

 

Gdyby to był mój prezent i zobaczyłbym to ogłoszenie, nigdy więcej nie odezwałbym się do tych ludzi - stwierdzili użytkownicy forum.

A wy co sądzicie o zachowaniu pary młodej?

Zobacz także: Kobieta poślubiła swojego przyrodniego brata. "Nie wiedziałam, co robić"

loader
Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

RadioZET.pl/kobieta.onet.pl