Zamknij

Teściowa miała wygłosić toast na weselu. To, co powiedziała, nie spodobało się młodym

26.11.2021 12:45
Teściowa miała wygłosić toast na weselu. To, co powiedziała, nie spodobało się młodym
fot. Shutterstock

Wesele to okazja, podczas której bliscy pary młodej wznoszą toasty. Z reguły są to miłe chwile - chyba że ktoś zachowa się tak jak ta mama pana młodego.

Ślub i wesele to najpiękniejsze uroczystości w życiu wszystkich zakochanych, ale mogą być też koszmarem. Zwłaszcza gdy podczas przyjęcia zdarzy się coś nieprzewidzianego. Jeszcze niedawno pisałyśmy o teściowej, która zrobiła na złość pannie młodej, zapraszając na wesele tajemniczego gościa. Teraz przyszedł czas na inną mamę pana młodego. Teściowa tej kobiety miała wygłosić toast podczas wesela. Zamiast jednak powiedzieć coś miłego dla pary młodej, postanowiła wejść jej w paradę i stać się gwiazdą wieczoru.

Zobacz także:  Typy kobiet, które mają na pieńku z mamami swoich partnerów. Teściowe ich nie znoszą

Teściowa miała wygłosić toast na weselu. To, co powiedziała, nie spodobało się młodym

Portal dailymail.co.uk postanowił zebrać komentarze internautów, którzy opisali swoje ślubne horrory na forum reddit.com. Jednym z nich była historia tej panny młodej. 

Kobieta opowiedziała o swojej teściowej, która podczas przyjęcia próbnego postanowiła skraść show jej i jej ukochanemu. Tym samym ogłosiła... swoje zaręczyny. 

Zamiast wznieść toast na próbnej kolacji, moja teściowa wstała i oznajmiła, że w najbliższą środę wychodzi za mąż - powiedziała rozgoryczona panna młoda.

Wydawać się może, że to tylko kolacja próbna i para młoda powinna otrząsnąć się z tej informacji. I choć zakochani odsunęli teściową od głosu, ona i tak postanowiła zostać gwiazdą wieczoru - tym razem przez swój strój. 

Zobacz także:  Teściowa próbowała otruć pannę młodą podczas wesela. W porę zareagował pan młody

Poinformowała o swoim ślubie, a potem przyszła na wesele syna ubrana na biało

Wydawać się mogło, że ta teściowa już nie powinna bardziej przesadzić. Zwłaszcza że feralny toast wygłosiła wieczór przed główną uroczystością. Na sam ślub przyszła jednak... cała na biało.

Na ceremonię następnego dnia założyła swój zimowy, biały garnitur ślubny z mikro-mini spódniczką - dodała panna młoda. 

Trzeba przyznać, że wybryki tej teściowej okazały się spektakularne. A wy byliście kiedykolwiek świadkami takiej historii weselnej? 

Zobacz także:  Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa

Źródło: dailymail.co.uk/reddit.com