Zamknij
Te gwiazdy wzięły ślub w 2021 roku. Niektóre ceremonie były przepiękne
  • 10 Zobacz
fot. Pawel Wodzynski/East News

Śluby gwiazd zawsze wzbudzają olbrzymie emocje. O tych ceremoniach mówiło się w 2021 roku. Niektóre uroczystości były bajeczne.

Ślub to radosne wydarzenie, którym pary młode z reguły chcą się pochwalić całemu światu. Nic więc dziwnego, że również gwiazdy relacjonują swoje ceremonie, choć należą one do prywatnej strony ich życia. Niemniej znaczna część z nich chce podzielić się swoją radością z fanami. Tak zrobiła w tym roku m.in. Lara Gessler, która drugi raz wzięła ślub z tym samym mężczyzną. Nie tylko ona zaskoczyła wszystkich ceremonią. Niespodziewanie na ślubnym kobiercu stanęli m.in. Joanna Opozda i Antek Królikowski oraz Ariana Grande i Dalton Gomez. Zobacz, kto jeszcze wziął ślub w 2021 roku. 

Te gwiazdy wzięły ślub w 2021 roku. Niektóre ceremonie były przepiękne

W 2020 roku najwięcej mówiło się o gwiazdach, które przełożyły ślub z powodu pandemii. W 2021 roku największe zainteresowanie wzbudzają znane osoby, które nagle postanowiły pobrać się z ukochanym.

Joanna Opozda i Antek Królikowski jeszcze pod koniec 2020 roku informowali o swoim rozstaniu. W sierpniu 2021 roku media obiegła jednak informacja o ich ślubie, a już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. 

Również Ariana Grande zaskoczyła wszystkich swoim nagłym ślubem z Daltonem Gomezem. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, a w maju pokazała zdjęcia z prywatnej uroczystości w jej domu. Ta ceremonia zrobiła wrażenie na wszystkich. 

Swoim ślubem zachwyciła również gwiazda "Emily w Paryżu" - Lily Collins. Aktorka we wrześniu niespodziewanie opublikowała zdjęcia ze swojej ceremonii. Na fotografiach mogliśmy zobaczyć zjawiskową, rustykalną scenerię jej wesela, ale także niezwykłą suknię ślubną gwiazdy. 

Nietypową kreację na swoim ślubie miała także Lara Gessler. Choć córka najpopularniejszej restauratorki w Polsce już w minionym roku znalazła się na liście gwiazd, które wzięły ślub, w tym roku także nie może jej zabraknąć w naszym zestawieniu. Lara i Piotr Szeląg w 2020 roku wzięli bowiem skromny, cywilny ślub, a teraz postanowili świętować w gronie najbliższych na górskim weselu. Ich zdjęcia i filmiki zachwyciły wszystkich. 

Zobaczcie, jakie jeszcze gwiazdy wzięły ślub w 2021 roku. 

Zobacz także: Paris Hilton wzięła ślub. Celebrytka miała aż cztery suknie ślubne