Zamknij

Ta para młoda nie zaprasza na wesele dziadków. "Mam nadzieję, że wykreślą cię z testamentu"

22.03.2022 11:58

Pary młode z reguły świętują ślub w towarzystwie swoich najbliższych. Ci zakochani postanowili się wyłamać i nie chcą zaprosić na uroczystość własnych dziadków.

Ta para młoda nie chce na weselu starszych osób. Nie zapraszają nawet dziadków
fot. Shutterstock

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu zakochanych. Z reguły narzeczeni zapraszają na to wydarzenie wszystkich swoich bliskich, żeby móc razem z nimi świętować. Są też jednak takie osoby, które nie przywiązują do tego większej wagi. Niedawno pisaliśmy o parze młodej, która nie zamierza zaprosić rodziny na ślub. Przez to spotkała się z nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów. Również ta kobieta wywołała prawdziwą aferę w internecie. Napisała bowiem na forum, że... nie chce zapraszać na wesele starszych osób - w tym swoich dziadków.

Zobacz także: Panna młoda nie chce zaprosić na wesele babci narzeczonego. Internauci w szoku

Ta para młoda nie chce na weselu starszych osób

Rodzice i dziadkowie to jedne z najważniejszych osób na weselu - zaraz po parze młodej. Ta wnuczka zamierza jednak pozbawić tego przywileju swoją babcię i dziadka. 

Portal papilot.pl dotarł do wpisu jednej z internautek na forum reddit.com. Kobieta napisała, że wraz z narzeczonym nie chcą zapraszać starszych osób na swoje wesele. To ograniczenie ma dotyczyć także babć i dziadków pary młodej, którzy są schorowani. 

Nasi dziadkowie mają ponad 80 lat, a babcia narzeczonego choruje na Alzheimera – zapomina, kim są różne osoby, często nie wie, gdzie jest, a czasami bez powodu zaczyna płakać albo krzyczeć. To naprawdę depresyjne. Moi dziadkowie mają problemy ze zdrowiem i wymagają dużo opieki i uwagi. Nie chcę, żeby coś takiego zepsuło nasz wielki dzień. Nie chcę, żeby jego babcia krzyczała albo hałasowała podczas ceremonii, albo żeby gości rozpraszało to, że mój dziadek potrzebuje pomocy. Obawiam się, że wszyscy będą zwracać uwagę na nich, a nie na wesele i parę młodą - napisała kobieta. 

Zakochani swoje podejście tłumaczą troską o starszych i ich opiekunów, jednak nie spotkali się z przychylnością ze strony pozostałych członków rodziny, którym wspomnieli o pomyśle. Dlatego panna młoda żali się internautom. 

Zobacz także: Panna młoda nie zaprosiła na ślub córki kuzynki z ADHD. Internauci są podzieleni

Nie chcą zaprosić na wesele dziadków. Internauci są zniesmaczeni

Internauci, którzy zobaczyli wpis tej kobiety na forum, również są zniesmaczeni takim podejściem. Wbrew oczekiwaniom panny młodej nie pozostawili na niej suchej nitki. 

Jezu Chryste. Chyba żartujesz. 
 
Mam nadzieję, że ci “starsi ludzie” wykreślą cię z testamentu. Ja bym tak zrobił. 
 
Jesteście okropni. Powinniście się cieszyć, że jeszcze macie dziadków - papilot.pl cytuje komentarze internautów.

A co wy sądzicie? Młodzi mają rację? 

Zobacz także: Koleżanka nie zaprosiła jej na wesele. Winna była suknia, którą sama dla niej wybrała 

loader
Joanna Przetakiewicz w skórzanej kurtce i Rinke Rooyens w czarnym golfie z pieskiem na pokazie La Mani
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: papilot.pl/reddit.com