Zamknij

Jest wściekła na narzeczonego przez pierścionek zaręczynowy. "Mój palec wygląda jak ludzik Michelin"

01.12.2021 15:41

Nie wszystkie panie są zadowolone ze swoich pierścionków zaręczynowych. Ta kobieta jest jednak zdruzgotana błyskotką, którą dostała od swojego narzeczonego.

Ta kobieta zawiodła się na swoim partnerze. Poszło o pierścionek zaręczynowy
fot. Shutterstock

Mężczyźni z reguły dwoją się i troją, żeby wybrać dla swoich ukochanych idealny pierścionek zaręczynowy. Niektórzy nawet postanawiają kupić więcej błyskotek, żeby dać swoim wybrankom wybór. Tak zrobił m.in. ten mężczyzna, który oświadczył się przy pomocy 6 pierścionków zaręczynowych. W jego ślady nie poszedł jednak ukochany kobiety, która napisała pełen żalu wpis na portalu reddit.com. Internautka przyznaje w nim, że dostała pierścionek, który nie przypadł jej do gustu i nie wie co zrobić, bowiem nie potrafi porozumieć się w tej sprawie ze swoim narzeczonym.

Zobacz także: Zobaczyła po kryjomu pierścionek zaręczynowy i się przeraziła. Czegoś takiego się nie spodziewała

Ta kobieta zawiodła się na swoim partnerze. Poszło o pierścionek zaręczynowy

Portal thesun.co.uk opisał historię internautki, którą ta podzieliła się na forum reddit.com. Okazuje się, że kobieta niedawno otrzymała od swojego ukochanego pierścionek, który jej się nie spodobał.

Para jest ze sobą od trzech lat. Kobieta zarzeka się, że wielokrotnie dała swojemu ukochanemu wskazówki dotyczące pierścionka zaręczynowego. Ten jednak zupełnie z nich nie skorzystał.

Lubię nieco większe diamenty, ponieważ mam grubsze palce i czuję, że małe diamenty gubią się na moich pulchnych dłoniach - tłumaczy internautka.

Kobiecie nie chodziło jednak o kosztowny pierścionek. Prosiła o błyskotkę z ekologicznym kamieniem - byłaby wówczas znacznie tańsza niż z diamentem, po który sięgnął jej narzeczony. On jednak zdecydował się na drogocenne oczko, przez co automatycznie było ono mniejsze niż takie, jakie upatrzyła sobie jego wybranka. 

Pierścionek jest za mały. Pasuje, ale sprawia, że mój palec wygląda jak ludzik Michelin - dodała. 

Kobieta zwróciła ukochanemu uwagę na to, że pierścionek nie do końca spełnił jej oczekiwania. To jednak skończyło się awanturą.

Zobacz także: Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Niektóre kobiety mają duże wymagania

Jest wściekła na narzeczonego przez pierścionek. Internauci stają w jej obronie

Okazuje się, że mężczyzna obraził się na swoją narzeczoną, gdy ta zwróciła mu uwagę, że pierścionek nie jest taki, jakiego oczekiwała. Stwierdził bowiem, że jest... rozpieszczona. 

Bardzo się wściekł. Zapytałam go, dlaczego kupił ten konkretny pierścionek, wiedząc, co mi się podoba. Stwierdził, że to pierścionek, który jego mama i babcia pomogły mu wybrać - powiedziały, że jest fajny - żali się internautka.

Komentujący jej wpis od razu stanęli po jej stronie. Ich zdaniem mężczyzna powinien wziąć pod uwagę przede wszystkim jej wskazówki. 

Kupił ci pierścionek, który nie pasował, choć dokładnie znał jego rozmiar. Tu nie ma usprawiedliwienia. 

 

To nie jest dobry znak, że poszedł kupić pierścionek i wybrał ten, który doradziła mu mama z babcią.

 

Nie zaczynaj planować ślubu, dopóki te kwestie nie będą rozwiązane - portal thesun.co.uk cytuje komentarze internautów.

A jak wy zareagowalibyście na miejscu tej kobiety? 

Zobacz także: Oto najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 2021 roku. Wybierz ten idealny 

loader
Sarah Jessica Parker w żółtej sukience
10 Zobacz galerię
fot. AXELLE WOUSSEN/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com