Zamknij

Ślub w odeskim bunkrze. Ta para pokazuje, że miłość zawsze wygra z wojną

03.03.2022 09:13

Wojna w Ukrainie sparaliżowała niemal całe normalne życie w tym kraju. Ta para udowodniła jednak, że zło nie jest w stanie pokonać prawdziwej miłości. 

Ślub w bunkrze w Odessie. Ta para pobrała się podczas wojny w Ukrainie
fot. Facebook

Od tygodnia trwa wojna w Ukrainie. Mieszkańcy wielu miast w tym kraju ruszyli na ulice, żeby z bronią w ręku przeciwstawić się rosyjskiemu najeźdźcy. Część z nich natomiast chowa się w schronach przed atakami. To właśnie w jednym z tego typu bunkrów wczoraj wydarzyło się coś niezwykłego. Ta para postanowiła bowiem... wziąć ślub. Wzruszające zdjęcia i nagrania z uroczystości w błyskawicznym tempie obiegły media społecznościowe. Zobaczcie, jak wyglądała ceremonia zaślubin w odeskim bunkrze. 

Zobacz także: Ołena i Wołodymyr Zełenscy znają się od dziecka. Poznajcie ich wyjątkową historię

Ślub w bunkrze w Odessie. Ta para pobrała się podczas wojny w Ukrainie

Tego typu obrazki są nam doskonale znane z historii. Jeszcze niedawno były zaledwie wspomnieniem z czasów II wojny światowej, gdy młodzi ludzie przysięgali sobie wieczną miłość np. podczas powstania warszawskiego. Dziś znów są rzeczywistością.

Na Twitterze i Facebooku pojawiły się zdjęcia oraz nagranie ze ślubu w obwodzie odeskim. Na ślubnym kobiercu stanął Władysław, który jest policjantem i obecnie walczy w obronie Ukrainy. 

Jesteśmy niepokonani! W schronie bombowym we wsi Awanhard w obwodzie odeskim rodzą się nowe rodziny. Dziś o 10:15 administratorka Awanhard, Olena Shramko, zarejestrowała małżeństwo Władysława i Natalii - możemy przeczytać w poście na Facebooku. 

Świadkami zaślubin byli najbliżsi pary młodej. Zakochani zostali powitani chlebem i solą, a panna młoda miała przy sobie skromny, ale jednocześnie piękny bukiet. Nie zabrakło też symbolicznej lampki szampana. Sami zobaczcie te zdjęcia.

Zobacz także: Michael Douglas oddał hołd Ukraińcom. Chodzi o jego stylizację z SAG Awards 2022

Wojna w Ukrainie

24 lutego 2022 roku rosyjska armia najechała tereny Ukrainy i rozpoczęła bombardowanie największych miast tego kraju. Z dnia na dzień walki przybierają na sile i cierpią na tym nie tylko żołnierze, ale również ludność cywilna. 

W związku z agresją Rosji na Ukrainę kraje zachodu nałożyły na państwo Putina dotkliwe sankcje. Do tych obostrzeń dołączają największe marki na świecie np. Apple czy Nike. Także z wielu polskich sklepów wycofano produkty rosyjskiego pochodzenia. Wśród nich znalazł się Rossmann, który usunął ze swojego asortymentu 153 rosyjskie kosmetyki

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Doda w czarnej sukni i jej mąż w garniturze na imprezie branżowej
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

Źródło: Facebook/Twitter/nexta_tv