Zamknij

Ta kobieta nienawidzi swojego pierścionka zaręczynowego. To rodzinna pamiątka jej ukochanego

16.12.2021 14:15
Skrytykowała swój pierścionek zaręczynowy. To rodzinna pamiątka jej narzeczonego
fot. Shutterstock

Czasami pierścionek zaręczynowy nie trafia w gust kobiety. Tak było też w tym przypadku. Ta internautka postanowiła nie przebierać w słowach.

Mężczyźni z reguły dwoją się i troją, żeby wybrać dla swojej ukochanej wyjątkowy, a jednocześnie modny pierścionek zaręczynowy. Dla większości z nich jest to nie lada wyzwanie. Niektóre panie postanawiają ułatwić tę kwestię ukochanym i dają im wskazówki dotyczące pierścionka zaręczynowego. Niektórzy jednak muszą połączyć to ze swoimi planami i oczekiwaniami najbliższych. Podobnie było w przypadku tej pary. Przyszła panna młoda nie jest zadowolona z błyskotki, którą otrzymała, jednak internauci i tak stają w obronie jej partnera. Sprawdźcie, o co chodzi.

Zobacz także: Jest wściekła na narzeczonego przez pierścionek zaręczynowy. "Mój palec wygląda jak ludzik Michelin"

Skrytykowała swój pierścionek zaręczynowy. To rodzinna pamiątka jej narzeczonego

Pierścionek zaręczynowy to wyjątkowa błyskotka w życiu każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że wszystkim paniom zależy na tym, żeby trafiła w ich gust. Często jednak, jak to w przypadku niespodzianek bywa, może pójść coś nie tak. Ta kobieta boleśnie się o tym przekonała. 

Portal thesun.co.uk przytoczył wpis panny młodej, która swoją historią podzieliła się na forum weddingbee.com. Kobieta żali się, że pierścionek, który otrzymała od ukochanego, nie spełnił jej oczekiwań. 

Zawsze chciałam mieć złoty pierścionek z żółtym diamentem. (...) Powiedziałam mu dokładnie, czego chcę - rozpoczęła swój wpis. 

Okazało się jednak, że mężczyzna miał w planach podarowanie kobiecie rodzinnej pamiątki. W związku z tym zadzwoniła do niej sama matka przyszłego pana młodego. 

Powiedziała mi, że ona też zawsze chciała mieć żółty diament, ale nie ma takiego w ich rodzinie - zdradza internautka. 

Następnie kobieta stwierdziła, że ani same oświadczyny, ani też pierścionek, nie przypadły jej do gustu. Twierdzi, że nienawidzi swojej błyskotki i zastanawia się, co zrobić z tym fantem. 

Zobacz także: Zobaczyła po kryjomu pierścionek zaręczynowy i się przeraziła. Czegoś takiego się nie spodziewała

Nienawidzi swojego pierścionka zaręczynowego. Internauci sądzą, że jest niewdzięczna

Kobieta zapytała internautów na forum, co powinna zrobić w tej sytuacji. Nie spodziewała się jednak, że wyleje się na nią fala krytyki. 

To pierścionek jego babci, a mówisz, że go nienawidzisz. Trochę szacunku. 

 

Brzmisz jak bachor. 

 

To trochę niewdzięczne - portal thesun.co.uk cytuje komentarze internautów.

Niektórzy jednak stają w jej obronie i uważają, że powinna porozmawiać z ukochanym. A co wy zrobilibyście na jej miejscu? 

Zobacz także: Udawali, że się zaręczyli. Wszystko po to, żeby spędzić wieczór w luksusowym hotelu

Sarah Jessica Parker w żółtej sukience
10 Zobacz galerię
fot. AXELLE WOUSSEN/East News

Źródło: thesun.co.uk