Zamknij

Siostra panny młodej rezygnuje z jej ślubu. Nie chce płacić 4500 dolarów

14.12.2021 13:05
Siostra panny młodej rezygnuje z jej ślubu. Nie chce płacić 4500 dolarów
fot. Shutterstock

Siostra panny młodej zamierza zrezygnować ze ślubu i wesela. Wszystko przez zbyt wygórowane oczekiwania finansowe bohaterki dnia.

Przygotowania do ślubu i wesela bywają uciążliwe. Często panny młode w nerwach nie kontrolują tego, jak traktują swoich bliskich. Czasami zakochanym wydaje się, że wszystko im wolno, bo to ich dzień. Niedawno pisaliśmy o upartej pannie młodej, która pokłóciła się ze swoją druhną o jej osobę towarzyszącą. Teraz przyszedł czas na podobną historię. Tym razem to jednak siostra panny młodej postanowiła zbojkotować jej ślub. Wszystko przez to, że nie stać jej na udział w weselu. Chodzi oczywiście o wymagania panny młodej.

Zobacz także: 140 gości odmówiło jej obecności na ślubie. Nie chcieli płacić 3 tysięcy funtów

Siostra panny młodej rezygnuje z jej ślubu. Nie chce płacić 4500 dolarów

Portal dailymail.co.uk opisał historię anonimowej siostry panny młodej. Kobieta ma bowiem poważny problem i poprosiła o pomoc w jego rozwiązaniu użytkowników forum reddit.com. 

Bohaterka tej opowieści postanowiła, że zrezygnuje z udziału w ślubie swojej siostry. Wszystko przed zbyt wysokie wymagania panny młodej. Okazuje się bowiem, że kobieta musiałaby wydać 4500 dolarów, żeby ją uszczęśliwić.

Moja siostra wybrała ubrania dla każdego członka rodziny i jej narzeczonego, które mamy kupić, a następnie powiedziała, że nas odeśle, jeżeli się nie dostosujemy - napisała rozżalona kobieta.

Okazuje się, że jej sukienka to tylko kropla w morzu potrzeb. W dalszej części postu siostra panny młodej przedstawiła cały kosztorys. 

Moja sukienka kosztuje 350 dolarów, garnitur mojego męża 290 dolarów, suknia naszej córki 120 dolarów, a nasz syn ma być w garniturze za 80 dolarów - wymienia. 

Do tego dochodzi koszt noclegu, którego nie pokrywa para młoda - jego cena wynosi 500 dolarów za noc. Panna młoda przedstawiła też listę prezentów. Podarunek, który wybrała jej siostra, ma wynosić około 600 dolarów. Najgorsze jednak dopiero przed nami. 

Zobacz także: Pocięła suknię ślubną swojej cioci. Musiała za nią słono zapłacić

Nie stać jej na ślub siostry. Internauci stają w jej obronie

Siostra panny młodej i jej mąż na początku postanowili mimo wszystko pojawić się na weselu. Po prostu zdecydowali się zignorować niektóre żądania narzeczonych. Wtedy pojawiła się informacja, która zwaliła ich z nóg. 

Ogłosiła, że moi rodzice, mąż i ja jesteśmy odpowiedzialni za opłacenie ich miesiąca miodowego... Pakiet, który sobie wybrali, kosztował 2500 dolarów. 

W tej sytuacji kobieta postanowiła zrezygnować z uroczystości, ale ma wyrzuty sumienia. Poradziła się internautów, co powinna zrobić. Oni są jednak zgodni, że postępuje słusznie. 

Twoja siostra zachowuje się jak jakiś potwór. 

 

Oczekiwanie, że twoi goście wydadzą tysiące dolarów, to szaleństwo. 

 

Wybiera ślub, nie jesteś jej nic winna - dailymail.co.uk cytuje opinie internautów.

A co wy zrobilibyście w takiej sytuacji? 

Zobacz także: Sfingowała własny ślub. Zrobiła to z miłości do innego mężczyzny

Victoria Beckham była druhną na ślubie Evy Longorii
10 Zobacz galerię
fot. David Fisher/REX Shutterstock/EAST NEWS

Źródło: dailymail.co.uk