Zamknij

Siostra jej chłopaka nie zaprosiła jej na ślub. Wybrała za to jego ex na swoją druhnę

29.12.2021 10:05
Siostra jej chłopaka nie zaprosiła jej na ślub. Wybrała za to jego ex na swoją druhnę
fot. Shutterstock

Relacje rodzinne często bywają skomplikowane. Udowodniła to ta panna młoda, bowiem zagrała na nosie nowej dziewczynie swojego brata.

Panny młode przed ślubem bywają specyficzne. Niektóre mają spore oczekiwania wobec swoich bliskich. Jedna z nich wymagała, żeby jej siostra zapłaciła 4500 dolarów za jej wesele. Jeszcze inna natomiast postanowiła zrobić na złość nowej dziewczynie swojego brata. Ta jednak nie pozostała jej dłużna i się zemściła. Sami poznajcie tę nietypową historię.

Zobacz także:  Koleżanka nie zaprosiła jej na wesele. Winna była suknia, którą sama dla niej wybrała

Siostra jej chłopaka nie zaprosiła jej na ślub 

Portal thesun.co.uk przytoczył historię jednej z tiktokerek, która podzieliła się z obserwatorami nietypową sytuacją, w jakiej się znalazła. Okazuje się, że nie była mile widziana na weselu siostry swojego ukochanego.

Pary młode oczywiście mogą same zdecydować o tym, kogo chcą zaprosić na swój ślub. Problem jednak pojawia się w momencie, gdy jawnie zaczynają kogoś dyskryminować. Tak zrobiła ta panna młoda.

Tiktokerka jest ze swoim chłopakiem od 2 lat. Jego siostra mimo wszystko nie zaprosiła jej na swój ślub. W dodatku zdecydowała się wbić jej szpilę. Jej druhną honorową została bowiem była dziewczyna ukochanego tiktokerki.

Bohaterka tej opowieści postanowiła jednak zemścić się na wrednej siostrze i... ostatecznie pojawiła się na weselu w przebraniu. 

Zobacz także:  Uparta panna młoda pokłóciła się ze swoją druhną. Poszło o jej osobę towarzyszącą 

Siostra jej chłopaka wybrała jego ex na swoją druhnę. Internauci są w szoku

Podczas ślubu tiktokerka stanęła ze swoim przyjacielem na zewnątrz i pozowała z tabliczką "zakaz wstępu". Na wesele weszła natomiast w przebraniu - założyła brązową perukę, duże okulary przeciwsłoneczne i maskę.

Internauci, którzy skomentowali jej nagranie, stanęli po jej stronie. 

Uciekaj. Psychorodzina!

 

To szaleństwo.

 

Zerwij z tym chłopakiem - portal thesun.co.uk cytuje komentarze tiktokerów.

A jak wy zachowalibyście się w takiej sytuacji? 

Zobacz także:  Rodzina pana młodego obraziła się na pannę młodą i nie przyszła na ślub. Poszło o jej suknię

Źródło: thesun.co.uk