Zamknij

Sfingowała własny ślub. Zrobiła to z miłości do innego mężczyzny

30.11.2021 13:53
Sfingowała własny ślub. Zrobiła to z miłości do innego mężczyzny
fot. Shutterstock

Wydaje wam się, że ślub biorą dwie zakochane w sobie osoby? Ta kobieta udowodniła, że równie dobrze tylko jedna z nich może kochać i to kogoś zupełnie innego.

Na ślubnym kobiercu zazwyczaj stają ludzie, którzy darzą się ogromnym uczuciem. Większość z nich traktuje bowiem ten krok jako złączenie się ze sobą na całe życie. Są jednak też takie osoby, które mają inne pobudki, żeby wziąć ślub - zupełnie nietypowe. Tak właśnie było w przypadku tej tiktokerki. Poznajcie jej historię i przekonajcie się, co skłoniło ją do podjęcia decyzji o sfingowaniu własnego ślubu i wesela.

Zobacz także: Ten mężczyzna zaliczył wpadkę na własnym ślubie. Panna młoda nie spodziewała się takiego widoku

Sfingowała własny ślub. Zrobiła to z miłości do innego mężczyzny

Portal thesun.co.uk opowiedział historię tiktokerki @dieschaklin. Kobieta postanowiła zorganizować udawany ślub, żeby... wzbudzić zazdrość swojego byłego faceta.

Przygotowania do ślubu, który miał być udawany, również nie należały do najłatwiejszych. Tiktokerka wynajęła nawet fotografa, który zorganizował jej prawdziwą sesję. 

Była suknia ślubna z welonem, profesjonalny makijaż i fryzura, a nawet ogromny bukiet białych róż. Udawany narzeczony pozował z nią do zdjęć, odśpiewał jej miłosną serenadę, a nawet wspólnie pokroili tort weselny. Kobieta zadbała o każdy detal fikcyjnej uroczystości. Wszystko po to, żeby pokazać swojemu byłemu partnerowi, co stracił.

Jej ekskluzywne wesele miało wzbudzić zazdrość w mężczyźnie, który ją zostawił. W ten sposób chciała sprawić, żeby do niej wrócił. On jednak był niewzruszony, czemu nie dziwią się także komentujący jej nagranie internauci. 

Zobacz także: Wylądowała w szpitalu noc przed ślubem. Jej historia jest przestrogą dla innych panien młodych

Udawała, że wzięła ślub, żeby były do niej wrócił

Tiktokerzy, którzy trafili na to nagranie, nie mogą wyjść z szoku. Nie są w stanie uwierzyć, że ktoś może wydać tyle pieniędzy na fikcyjny ślub - i to w dodatku z takiego powodu. Większość z nich jest zgodna, że to musiało przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. 

Powinnaś była zrobić sesję zaręczynową - po ślubie jest już za późno. 

 

Dlaczego miałby się skontaktować z kobietą, która wyszła za mąż?

 

Ale na jak żenującą i szaloną wyjdziesz, kiedy on odkryje, że to nie naprawdę - piszą internauci.

A co wy sądzicie o całej tej historii? 

Zobacz także: Mężczyzna oświadczył się przy pomocy 6 pierścionków. Inni faceci są na niego wściekli

Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

Źródło: thesun.co.uk/TikTok