Zamknij

Po 20 latach zorganizowała ślub po raz drugi. Zrobiła to dla wymarzonej sukni ślubnej

21.03.2022 12:02
Schudła 60 kg i po raz drugi zorganizowała ślub. Chciała zmieścić się w wymarzoną suknię
fot. Shutterstock

Ta kobieta przeszła ogromną metamorfozę. Schudła ponad 60 kg i ponownie zorganizowała ślub, żeby założyć wymarzoną kreację.

Odchudzanie przed ślubem jest rzeczą normalną. Wiele panien młodych decyduje się na zrzucenie kilku kilogramów przed wielkim dniem. Ta panna młoda zdecydowała się na to jednak długo po uroczystości. Okazuje się, że przeszła ogromną metamorfozę i stała się trenerką fitness. 20 lat po ślubie postanowiła ponownie zorganizować swoją ceremonię, żeby... założyć na nią wymarzoną suknię ślubną. Poznajcie tę wyjątkową historię.

Zobacz także: Jak szybko schudnąć przed ślubem? Te sposoby są zdrowe i nie przynoszą efektu jo-jo

Schudła i po raz drugi zorganizowała ślub. Chciała zmieścić się w wymarzoną suknię

Portal dailymail.co.uk opisał historię instagramerki @fitbodyweightloss. Kobieta każdego dnia jest inspiracją dla swoich obserwatorów i motywuje ich do prowadzenia zdrowego stylu życia. Okazuje się, że sama przeszła ogromną metamorfozę.

Gdy brała ślub w 2001 roku, ważyła 123 kg. W ostatnich latach postanowiła jednak wziąć się za siebie. Schudła ponad 60 kg, choć została mamą trójki dzieci. Dziś wygląda rewelacyjnie i... zdecydowała się spełnić swoje marzenie z przeszłości.

Christina 20 lat temu marzyła o konkretnej sukni ślubnej, jednak nie mogła jej założyć ze względu na swoją sylwetkę. I choć mówi, że nie żałuje tamtej uroczystości i miło ją wspomina, postanowiła powtórzyć ceremonię z okazji rocznicy ślubu

Zobacz także: 77-letnia panna młoda przeszła spektakularną metamorfozę. Internauci w szoku

Po 20 latach zorganizowała ślub po raz drugi

Christina i jej mąż ponownie stanęli przy ołtarzu. Tym razem kobieta założyła swoją wymarzoną kreację. 

Na odnowienie naszej przysięgi założyłam wspaniałą sukienkę stworzoną przez mojego dobrego przyjaciela, który projektuje suknie ślubne na zamówienie. Czułam się niesamowicie w mojej nowej sukni ślubnej. Absolutnie niesamowita, seksowna, potężna i silna - mówi instagramerka. 

Zobaczcie, jak prezentowała się podczas pierwszego ślubu, a jak podczas odnowienia przysięgi małżeńskiej. W obu przypadkach była naprawdę piękną panną młodą. 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

Źródło: dailymail.co.uk/Instagram