Zamknij

Rzucił swoją narzeczoną w dniu ślubu. Wszystkiemu winien był tort

17.11.2021 13:06
Rzucił swoją narzeczoną w dniu ślubu. Wszystko przez tort
fot. Shutterstock

Parze młodej w dniu ślub powinna towarzyszyć euforia. Ten pan młody jednak był wściekły na swoją ukochaną. Wszystko przez tort weselny.

Tort weselny to taki element przyjęcia, który zawsze budzi ogromne emocje. Zazwyczaj oczywiście pozytywne - towarzyszy mu muzyka, podawany jest w anturażu zjawiskowych rac, a para młoda wspólnie kroi pierwszy kawałek. W przypadku tych zakochanych było jednak zupełnie inaczej. To właśnie tort stał się powodem ich rozstania i to w dniu wesela - choć problemy zaczęły się już podczas przygotowań do ślubu. Poznajcie tę niewiarygodną historię. 

Zobacz także:  Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa

Rzucił swoją narzeczoną w dniu ślubu. Wszystko przez tort

Przygotowania do wesela bywają stresujące dla pary młodej. Często wówczas zdarzają się kłótnie między narzeczonymi, jednak z reguły i tak kończą oni na ślubnym kobiercu. Ta para nie wytrzymała napięcia i rozstała się tuż przed ceremonią. 

Mężczyzna sam opowiedział swoją historię w filmiku na tiktokowym profilu @cherryonyou. Okazuje się, że napięcie pomiędzy nim, a jego ówczesną ukochaną, narastało z każdym dniem, który zbliżał ich do ślubu.

Jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, problemem są oczywiście pieniądze. To właśnie one były kością niezgody pomiędzy narzeczonymi. Panna młoda miała bowiem ogromne wymagania co do uroczystości, a jej sfinansowanie zrzuciła na ukochanego. Ten cierpliwie znosił jej wybryki aż do jednego momentu.

Nie jestem pewien, ale chyba była zazdrosna o luksusowy ślub swojej najlepszej przyjaciółki. Dokonała nawet obliczeń, ile więcej musimy wydać - powiedział w filmiku.

Pewnego dnia kobieta wpadła na pomysł, że musi mieć bardziej zjawiskowy tort niż jej przyjaciółka, która wesele miała już za sobą. Tym samym znalazła ciasto warte 7 tysięcy funtów. W tym momencie pan młody nie wytrzymał i kazał jej samej opłacić wypiek. Panna młoda przystała na jego propozycję, ale ostatecznie jej zapewnienia okazały się kłamstwem. 

Zobacz także:  Do ślubu jechała pod eskortą policji. Wszystko przez jej suknię ślubną

Panna młoda próbowała naciągnąć przyjaciół

W dniu ślubu do pana młodego podszedł jego przyjaciel i powiedział coś, czego na początku bohater wieczoru nie zrozumiał. Potem wszystko stało się jasne. 

Mój drużba podszedł do mnie, gdy się przygotowywałem i powiedział: "Mam nadzieję, że spodoba ci się ciasto" - wspomina mężczyzna. 

Pan młody błyskawicznie poczuł zażenowanie. Zrobił się czerwony, a następnie postanowił odwołać ślub. 

Byłem zakłopotany i wściekły. Jak ona śmie za moimi plecami błagać moich przyjaciół o to głupie ciasto? (...) Wiedziałem, że odwołanie ślubu spowoduje więcej dramatu, ale nie miałem zamiaru poślubić kogoś, kto właśnie pokazał swoją prawdziwą twarz - stwierdził.

Na końcu dodał, że rachunek za ciasto i tak ostatecznie otrzymała niedoszła panna młoda. A jak wy zachowalibyście się w takiej sytuacji? 

Zobacz także:  Pocięła suknię ślubną swojej cioci. Musiała za nią słono zapłacić

Źródło: thesun.co.uk/TikTok