Zamknij

Czegoś takiego nie spodziewała się po narzeczonym. Rozważa rozstanie tuż przed ślubem

19.01.2022 09:10
Rozważa rozstanie z narzeczonym tuż przed ślubem. Powodem są rodzice
fot. Shutterstock

Pieniądze są najczęstszą przyczyną nieporozumień w związku. Gdy do tego dochodzą relacje z rodzicami, katastrofa murowana. Przekonała się o tym ta para.

W każdym związku pojawiają się problemy. Często wynikają one z różnic dotyczących finansów oraz podejścia do rodziny. Oliwy do ognia niekiedy dolewają rodzice. Tak też było w przypadku panny młodej, która z powodu teściowej została rzucona przez męża dzień po ślubie. Ta para młoda również poróżniła się przez rodziców, choć tutaj głównym winowajcą jest przyszły pan młody. Przynajmniej tego zdania są internauci, którzy doradzają rozżalonej kobiecie, żeby jak najszybciej rozstała się z narzeczonym.

Zobacz także: Rzucił swoją narzeczoną w dniu ślubu. Wszystkiemu winien był tort

Pokłóciła się z narzeczonym tuż przed ślubem. Powodem są rodzice

Wydawać się może, że decyzja o małżeństwie zapada, gdy już dobrze znamy ukochaną osobę. Ta przyszła panna młoda była przekonana, że wie wszystko o swoim narzeczonym. W pewnym momencie pojawiły się jednak problemy nie do przeskoczenia. 

Portal dailymail.co.uk dotarł do wpisu rozżalonej panny młodej w jednej z facebookowych grup dla przyszłych małżonków. Kobieta nie może zrozumieć podejścia swojego narzeczonego, który próbuje wymusić na jej rodzicach... finansowanie ich wesela. 

Mężczyzna twierdzi, że tradycja wymaga, aby to mama i tata panny młodej pokryli koszty przyjęcia. I choć narzeczona wyjaśniła mu, że jej rodzice nie mogą pozwolić sobie na taki wydatek, pan młody pozostaje nieugięty. Internauci są zgodni, że w tej sytuacji powinna go zostawić. 

Zobacz także: Zdradził ją dzień przed ślubem. Teraz komentuje jej filmiki w sukni ślubnej

Narzeczony chce naciągnąć jej rodziców na wesele. Rozważa rozstanie tuż przed ślubem

W komentarzach pod wpisem panny młodej rozgorzała prawdziwa dyskusja. Większość internautów jest jednak zgodna, że takie podejście mężczyzny się nie zmieni i panna młoda powinna rozważyć odejście od niego. Najbardziej rozbawił ich jego argument dotyczący "tradycji". 

Jeśli już masz takie problemy, odejdź.

 

Mam nadzieję, że zapłacił twoim rodzicom wspaniały posag. 

 

Czy twój pierścionek jest wart jego trzymiesięcznych zarobków? Jeśli nie, niech nie oczekuje, że twoi rodzice sfinansują wesele - portal dailymail.co.uk cytuje opinie internautów.

A co wy sądzicie o całej tej sytuacji? Też jesteście zdania, że to rodzice są zobowiązani, żeby sfinansować wesele? 

Zobacz także: Druhna upiła się na weselu i oznajmiła, że pan młody ją podrywał. W dodatku ma dowody

Księżna Kate w sukni ślubnej i książę William w mundurze jadą powozem na swój ślub
7 Zobacz galerię
fot. face to face/Reporter/East News

Źródło: dailymail.co.uk