Zamknij

Rozstał się z narzeczoną tuż przed ślubem. Powodem była jej zazdrość o jego siostrę

12.04.2022 11:48

Ukochana tego mężczyzny jest zazdrosna o jego siostrę. Właśnie dlatego pan młody postanowił odwołać ślub tuż przed uroczystością.

Rozstał się z narzeczoną tuż przed ślubem. Powodem była jej zazdrość o jego siostrę
fot. Shutterstock

Z reguły to panny młode mają dylematy związane z przygotowaniami do ślubu i dzielą się nimi na forach internetowych. Zdarza się jednak, że również przyszli mężowie proszą internautów o radę. Zwłaszcza wtedy gdy znajdują się w kłopotliwej sytuacji. Ostatnio pisałyśmy o mężczyźnie, który nie zaprosił mamy i siostry na swój ślub, ponieważ zrobiły coś niewyobrażalnego jego narzeczonej. Ten pan młody natomiast żali się na swoją ukochaną. Okazuje się, że przez jej postępowanie musiał odwołać ślub. 

Zobacz także: Siostra jej chłopaka nie zaprosiła jej na ślub. Wybrała za to jego ex na swoją druhnę

Rozstał się z narzeczoną tuż przed ślubem

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu załamanego pana młodego na forum reddit.com. Mężczyzna usłyszał od swojej narzeczonej ultimatum. Takiego obrotu spraw raczej się nie spodziewała. 

Okazuje się, że pan młody ma wyjątkową relację ze swoją siostrą. Od dziecka łączy ich bardzo silna więź. To zmieniło się, odkąd mężczyzna spotyka się ze swoją przyszłą żoną.

Ta kobieta jest zazdrosna o relację swojego narzeczonego z jego siostrą. Jej niechęć rozpoczęła się w momencie, gdy zobaczyła, jak rodzeństwo się przytula. 

Siostra miała głowę na moim ramieniu, a moja ręka była zapleciona wokół niej, co sprawiło, że Sarah się zdenerwowała - napisał pan młody.

I choć mężczyzna oświadczył się ukochanej, a ich więź miała wówczas stać się silniejsza - panna młoda nadal była zazdrosna o jego siostrę. Do tego stopnia, że nie chciała jej na własnym weselu. 

Zobacz także: Rodzina pana młodego obraziła się na pannę młodą i nie przyszła na ślub. Poszło o jej suknię

Panna młoda była zazdrosna o siostrę swojego narzeczonego

Pewnego dnia mężczyzna powiedział pannie młodej, że chce, aby jego siostra znalazła się w jego ślubnym orszaku. Takiej reakcji kobiety się nie spodziewał. Panna młoda oskarżyła go o to, że planuje zrujnować jej dzień ślubu. Gdy pozostał nieugięty, wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania.

Następnie do mężczyzny zaczęli wypisywać rozgoryczeni bliscy panny młodej. W związku z tym postanowił odwołać ślub. Internauci są zgodni, że postąpił dobrze.

Byłbym wyjątkowo zaniepokojony myślą spędzenia życia z kimś, kto uważa, że siostra nie powinna być dla mnie ważna. 
 
To jest chore.
 
To wyjątkowo niepewna i kontrolująca osoba - piszą komentujący.

A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Gwyneth Paltrow w skórzanej kurtce i Brad Pitt w dzierganej czapce trzymają się za ręce
10 Zobacz galerię
fot. SIPA/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com