Zamknij

Przemowa druhny na weselu oburzyła internautów. "OMG. To się naprawdę wydarzyło?"

10.11.2022 11:51

Do sieci trafiło nagranie z pewnego wesela, które wywołało lawinę komentarzy. Na wideo zarejestrowano przemowę jednej z druhen. To, co powiedziała, oburzyło internautów.

Przemowa druhny na weselu oburzyła internautów. "OMG. To się naprawdę wydarzyło?"
fot. tiktok.com/@browneyed_beautee

Mowa weselna to nieodłączny element wielu uroczystości ślubnych. Jest skierowana do pary młodej, jej rodziców oraz gości. Najczęściej wygłasza ją świadek lub świadkowa. Tak też było podczas tego wesela. Jedna z druhen została poproszona o powiedzenie kilku słów do nowożeńców oraz ich bliskich. Takiego obrotu spraw raczej nikt się nie spodziewał...

Zobacz także: 61-letni Kaan "Playboy King" ożenił się już 87 razy. Twierdzi, że dopiero teraz znalazł prawdziwą miłość

Przemowa druhny na weselu oburzyła internautów

Mowa weselna druhny została zarejestrowana na nagraniu, które siostra pana młodego opublikowała na TikToku. Do filmu dotarła Wirtualna Polska Kobieta. Na wideo widać wysoką blondynkę w granatowej sukience trzymającej w ręku mikrofon. 

Cześć, jestem Shannon, znam Tracy od... o Boże - brzmią jej pierwsze słowa.

Kobieta nie mogła przypomnieć sobie, od kiedy przyjaźni się z panną młodą. W końcu jeden z gości, aby przerwać tę niezręczną ciszę, podpowiedział druhnie, że 9 lat. Dalsza część przemowy była jeszcze gorsza. Bohaterka nagrania powiedziała, że tak naprawdę nie za bardzo zna pana młodego. Wyznała też, że miała dość, gdy jej przyjaciółka ciągle opowiadała jej o swoim nowym - jeszcze wtedy - chłopaku. 

Zobacz także: Panna młoda zaczęła rodzić w dniu ślubu. Ostatecznie para pobrała się w szpitalu

Tracy mówiła ciągle tylko o nim. "Anthony to, Anthony tamto", mnie to nie obchodzi - powiedziała, tłumacząc się zaraz, że żartuje. 

Największa "wpadka" była jednak przed nią. W pewnym momencie druhna zwróciła się do rodziny pana młodego, który jest Afroamerykaninem. Powiedziała im, że "kocha czarnych ludzi" i że "przeczą stereotypom".

Nie będę rasistką, chłopaki, ale muszę to powiedzieć. Wy przeczycie stereotypom i uwielbiam to. Przysięgam, kocham czarnych ludzi. Jesteście najlepsi - wykrzyczała.

Internauci komentują

Nagranie z wesela błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane niemal 12 mln razy. Internauci nie kryją zażenowania. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, dlaczego panna młoda nie poprosiła innej przyjaciółki o przemowę. Część użytkowników stanęło jednak w obronie druhny, pisząc, że mogła to być dla niej bardzo stresująca sytuacja i z nerwów powiedziała coś, czego nie powinna.

OMG. To się naprawdę wydarzyło?
 
Czy panna młoda nie miała innych przyjaciół?
 
To sprawia mi ból - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie?

loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl