Zamknij

Wyciekły intymne szczegóły podróży poślubnej Kate i Williama. Było bardzo romantycznie

22.02.2022 09:23

Minęło już ponad 10 lat od podróży poślubnej Kate i Williama. W mediach jednak nadal pojawiają się pikantne szczegóły z ich wyjazdu na Seszele.

Podróż poślubna Kate i Williama: wyciekły pikantne szczegóły ich wyjazdu na Seszele
fot. Canadian Press / Rex Features/EAST NEWS

Księżna Kate i książę William w 2021 roku świętowali wyjątkową, bowiem 10. rocznicę ślubu. W związku z tym w mediach od dłuższego czasu pojawiają się nowe informacje dotyczące ich wesela, ale też wyjątkowej podróży poślubnej. Zakochani udali się wówczas na Seszele, gdzie spędzili wyjątkowy czas w luksusowym kurorcie. Okazuje się, że to miejsce dało im wiele możliwości, które sprawiły, że ich podróż poślubna była niezwykle romantyczna. Zobaczcie, czego możemy dowiedzieć się na temat tego wyjazdu pary książęcej.

Zobacz także: Księżna Kate podczas ślubu też miała coś pożyczonego. Dostała to od samej królowej

Podróż poślubna Kate i Williama: wyciekły pikantne szczegóły ich wyjazdu na Seszele

Gwiazdy chętnie udają się w podróż poślubną na Seszele. Z takiej opcji skorzystali m.in. Amal i George Clooney'owie, ale też księżna Kate i książę William.

Portal marieclaire.com podaje, że para książęca zatrzymała się wówczas w ekskluzywnym kurorcie. Mieli tam do dyspozycji apartament zaprojektowany specjalnie dla nowożeńców, który kosztuje około 9 tysięcy funtów za noc. 

To jednak nie wszystko. Ośrodek ten umożliwia zakochanym spędzenie naprawdę romantycznych wieczorów. Posiada specjalną jadalnię nad oceanem, która oświetlana jest blaskiem świec. Portal hellomagazine.com donosi, że Cambridge'owie spędzali tam romantyczne wieczory o zachodzie słońca. 

Para książęca podczas podróży poślubnej miała osobistego szefa kuchni. Ich posiłki były luksusowe i wyniosły średnio około 5 tysięcy funtów. Korzystali także z baru plażowego, który oferuje m.in. pizzę oraz przekąski z grilla.

Kurort, który wybrali Kate i William, oferuje także luksusowe usługi SPA. Para książęca mogła zatem zrelaksować się po trudach związanych z przygotowaniem królewskiego ślubu. 

Zobacz także: Planujesz podróż poślubną? Te kierunki przyniosą ci szczęście w małżeństwie

Ślub Kate i Williama

Podróż poślubna Kate i Williama odbyła się oczywiście po ich królewskim weselu. Wydarzenie to miało miejsce 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. 

Ślubu parze książęcej udzielił arcybiskup Canterbury Rowan Williams. W ceremonii udział wzięło wielu znanych gości. Wśród nich znaleźli się Victoria i David Beckhamowie oraz Elton John. 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Izabela Janachowska w białym garniturze i Krzysztof Jabłońki w granatowym garniturze
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Źródło: marieclaire.com/hellomagazine.com