Zamknij

Panna młoda obraziła się na druhnę. Wszystko przez męża kobiety, który dostał ataku serca

13.01.2022 14:20
Panna młoda obraziła się na druhnę, bo jej mąż dostał ataku serca
fot. Shutterstock

Nieczuła panna młoda obraziła się na swoją druhnę. Nie zrozumiała dramatycznej sytuacji, w jakiej znalazła się ta kobieta.

Życie pisze różne scenariusze. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wielu rzeczy - zdarzają się sytuacje losowe, które mogą pokrzyżować nasze plany. Tak było m.in. w przypadku druhny, która zaszła w ciążę i nie mieściła się w suknię wybraną dla niej przez pannę młodą. Nieco inna, ale jeszcze bardziej dramatyczna sytuacja przytrafiła się tej kobiecie. Jej mąż dostał bowiem ataku serca na dwa dni przed ślubem jej przyjaciółki. Takiej reakcji panny młodej jednak się nie spodziewała.

Zobacz także: Uparta panna młoda pokłóciła się ze swoją druhną. Poszło o jej osobę towarzyszącą

Mąż druhny dostał ataku serca. Panna młoda kazała jej przyjść na wesele

Portal dailymail.co.uk dotarł do wpisu rozżalonej druhny na portalu reddit.com. Kobieta poczuła się winna, ponieważ w ostatniej chwili zrezygnowała ze ślubu swojej przyjaciółki. Ta się na nią obraziła, choć druhna miała naprawdę ważny powód swojej nieobecności.

Okazuje się, że mąż kobiety dwa dni przed weselem dostał ataku serca. W ciężkim stanie trafił do szpitala, a lekarze powiedzieli, że będzie musiał przejść operację właśnie w dniu ślubu jej przyjaciółki. Nic więc dziwnego, że kobieta nie miała głowy do udziału w przyjęciu.

Panna młoda jednak tego nie zrozumiała. Jej reakcja zaskoczyła druhnę.

To smutne, że nie możemy mieć tam Bena (mojego męża), ale będziemy mieli ciebie i będziesz mogła jeść i pić za was oboje - miała powiedzieć panna młoda.

Dodatkowo kobieta poprosiła, żeby druhna dołączyła do nich po zabiegu męża.

Wtedy powiedziałam jej, że nie będę mogła przyjść na ślub bez względu na to, czy operacja mojego męża się skończy, czy nie, ponieważ muszę się nim opiekować i chcę być obok niego - napisała druhna.

Jej odmowa skończyła się obrazą panny młodej.

Zobacz także: Nie zaprosiła na wesele niepełnosprawnego szwagra. Chciała mieć idealną uroczystość

Obraziła się na druhnę, bo jej mąż dostał ataku serca. Internauci są zniesmaczeni

Choć kobieta próbowała skontaktować się z przyjaciółką w dniu jej ślubu, ta nie odbierała od niej telefonów i nie odpisywała na wiadomości. Pozostałe druhny stwierdziły, że miała prawo poczuć się urażona. Internauci są jednak zupełnie innego zdania. 

Twoja najlepsza przyjaciółka to okropny człowiek. 

 

Zastanawiam się, czy ona w ogóle wie, czym jest małżeństwo.

 

Nie potrzebujesz takiej przyjaciółki, bo ona tak naprawdę nie jest przyjaciółką - portal dailymail.co.uk cytuje opinie internautów.

A co wy sądzicie o całej tej sytuacji? 

Zobacz także: One będą twoim wsparciem podczas wesela! Jak wybrać druhny i jakie są ich obowiązki?

Victoria Beckham była druhną na ślubie Evy Longorii
10 Zobacz galerię
fot. David Fisher/REX Shutterstock/EAST NEWS

Źródło: dailymail.co.uk